Gwiazda usłyszała straszną diagnozę. Mogła umrzeć przez coś, co robi wiele kobiet
Marcin Owczarek - 9 Listopada 2018

Gwiazda usłyszała straszną diagnozę. Mogła umrzeć przez coś, co robi wiele kobiet

Rak to straszliwa choroba, która dotknąć może każdego, bez znaczenia na status majątkowy, wygląd, czy zdrowy tryb życia. Pewna gwiazda usłyszała straszliwą dla niej diagnozę. Wszystko stało się przez to, co robi wiele kobiet każdego dnia. Drogie panie, uważajcie na siebie.

Rak to choroba, która zbiera swoje straszliwe żniwo. Ponad 8 milionów osób rocznie umiera na nowotwory. Większość z nich to złośliwe odmiany. Jedna z wielkich gwiazd, kiedy usłyszała diagnozę, zamarła. Mogła umrzeć przez czynność, którą robi wiele kobiet każdego dnia. Poznajcie straszliwą historię modelki z USA. Karolina Jasko ma polskie korzenie, jej rodzice pochodzą z naszego kraju i wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych. Dziewczyna jest znaną modelką w USA, a także startuje w licznych konkursach piękności. Kobieta zdobyła tytuł Miss Illinois i walczy o tytuł najpiękniejszej dziewczyny w Stanach. Słynie z naprawdę pięknej urody, ale skrywa jedną tajemnicę, która wyszła na światło dzienna i żyje nią cały kontynent.

Rak skóry to groźna choroba

Historia Karoliny jest naprawdę mrożąca krew w żyłach. Jest także przestrogą dla innych kobiet, które stosują te same metody. Wiadomo, że modelka musi utrzymywać swój piękny wygląd na wysokim poziomie. Stosuje do tego przeróżne zabiegi upiększające, aby podobać się jury na konkursach, a także jej fanom. Jedna z metod, które stosowała, zagwarantowała jej szpecącą bliznę do końca życia. Królowa piękności już jako nastolatka chodziła na odnowę biologiczną, solarium, oraz na manicure. To właśnie ta ostatnia metoda okazała się śmiertelnie chora dla Karoliny Jasko. Dziewczyna uwielbiała robić sobie akrylowe paznokcie i żelowe manicury. W wieku 18 lat zdiagnozowano u niej chorobę. Pewnego dnia modelka udała się do lekarza, gdyż zobaczyła, że jej paznokieć robi się czarny. Diagnoza była straszliwa. Karolina miała czerniaka, nie mogła się pogodzić z tą wiadomością. Nie wiedziała, skąd jej się ta choroba przytrafiła. Lekarz rozwiał wszelkie jej wątpliwości i powiedział, że to przez robienie paznokci.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
KoraKora i jej prywatne koszmary. Wstrząsające fakty z jej życia ujrzały światło dzienneCzytaj dalej

Manicure drogą do raka?

Wielu naukowców potwierdza tę tezę, że przez robienie sobie paznokci można nabawić się różnych chorób skóry. Największy wpływ na to mają lampy UVA, które utwardzają lakier na paznokciach. Przeciętnie, dłonie trzyma się 10 minut w urządzeniu, daje to ogromną dawkę promieniowania. Promienie powodują starzenie się skóry oraz wyniszczanie skóry właściwej. Zwiększa się więc ryzyko zachorowania na jej raka. Lekarze radzą, aby rzadko korzystać z takich urządzeń i wybierać te, które są zaopatrzone w światło LED. Dodają, że warto jest też stosować kremy ochronne przed promieniowaniem, zanim pójdzie się na zabieg upiększający. Historia Karoliny Jasko to przestroga dla wszystkich, którzy często tak malują swoje paznokcie.Karolina Jasko Fot. Instagram/Karolina JaskoKarolina Jasko Fot. Instagram/Karolina JaskoZOBACZ TAKŻE:
  1. Sinead O’Connor odleciała na orbitę. Choroba umysłowa
  2. Elżbieta Jaworowicz nigdy nie zapomni tego odcinka. Rozłożył ją na łopatki
  3. Kościół w Polsce bliski upadku? Polacy mają go coraz bardziej dość
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Top Model Marta Sędzicka FeaturedTop Model. Zabłysnęły w programie, dziś trudno je poznać!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News