Skandaliczne słowa lekarza do kobiety rodzącej dziecko z gwałtu. Opadną wam szczęki i ręce

Skandaliczne słowa lekarza do kobiety rodzącej dziecko z gwałtu. Opadną wam szczęki i ręce Źródło: Fot. Pixabay

Gwałt to jedna z najgorszych rzeczy, jaką ktoś może komuś wyrządzić. Ofierze każdy powinien pomóc, a okazuję się, że w przypadku tej kobiety nawet lekarz nie potrafił wykazać się empatią. Szczęki i ręce opadają, kiedy się o tym czyta.

Gwałt jest jedną z tych rzeczy, które stają się koszmarną traumą na całe życie. To okropne i bolesne przeżycie zmienia całkowicie światopogląd ofiary. Szczególnie trudne jest dla kobiet, które decydują się urodzić dziecko. One potrzebują wtedy wsparcia, zarówno od bliskich, jak i lekarzy. Jak się okazuje, nie dla wszystkich jest to jasne.

Gwałt - kobieta źle potraktowana przez lekarza

Jedna kobieta przeżyła właśnie taką traumę. Była wykorzystywana jako dziecko i postanowiła podzielić się swoją historią z innymi. Przyjechała na porodówkę i nie spodziewała się takiego scenariusza. Komuś z personelu medycznego nie podobało się, że kobieta przyjechała do szpitala. Gdy już zaczynała rodzić, ktoś do niej powiedział: - Trzeba było dupy nie dawać, to by nie bolało… - usłyszała kobieta od lekarza. To wydarzenie było dla niej bardzo bolesne. Postanowiła podzielić się nimi z internautami. - Nie zapomnę tych słów do końca życia, bolą do dziś, biorąc pod uwagę, że jako dziecko, ofiara wykorzystywania, nie dałam tej dupy dobrowolnie - przyznała pokrzywdzona.

Takich przypadków jest wiele. Internet pełen wstrząsających wyznań

To niedopuszczalne, aby ktoś w taki sposób odzywał się do kogokolwiek, a szczególnie personel medyczny, który nie jest od tego, aby nas osądzać, a pomagać. To nie są jednak odosobnione przypadki. Jest więcej kobiet, które w czasie porodu miały problemy z lekarzami i położnymi. Oto kilka przykładów: - Po 4 godzinach bólu w pierwszym porodzie poprosiłam o znieczulenie, usłyszałam: „Ma Pani pecha, bo dzisiaj nie dajemy… Może pisać sobie Pani skargę do Ministerstwa, ale to nic nie zmieni" - napisała jedna z internautek, wspominając swoją wizytę na porodówce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Siódmy miesiąc, ciąża zagrożona, rozpoczęty poród, pani doktor (nazwisko pamiętam do dziś, było to 35 lat temu) mówi do mnie: "Pierdolić się potrafiłaś, a donosić ciąży nie potrafisz?” - przyznała kobieta we wstrząsającym wpisie. Do takich przypadków dochodzi nagminnie. Lekarze oraz położne przez trudy swojej pracy - zmęczenie i stres, ale również przez zwykły brak zrozumienia i życzliwości, nie traktują pacjentów tak, jak należy. To skandaliczne, aby personel medyczny w taki sposób się zachowywał, szczególnie jeżeli chodzi o osoby, które naprawdę cierpią. Na szczęście są również tacy ludzie, którzy mają serce i potrafią indywidualnie podejść do pacjenta. W Internecie można znaleźć wiele opinii na temat szpitali, lekarzy i gdzie najlepiej się udać, aby urodzić dziecko.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Za dramat Edyty Górniak odpowiadali jej rodzice?! Gwiazda ujawniła szokującą prawdę
  2. Setki Polek umiera rocznie na WŁASNE życzenie. Wszystko przez TEN nowotwór
  3. Pęknięta czaszka, żuchwa, połamane ręce i nogi. Ojciec skatował 3-miesięcznego Kajetana
  4. Wycofują z aptek popularne leki na nadciśnienie. Zanieczyszczenie niebezpieczną substancją
  5. Maturzyści nie mogli uwierzyć. Na ich studniówkę bez zaproszenia wparował Paweł Domagała
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Popularne.pl Następny artykuł