Córka gwiazdora kina zdecydowała się na bolesne wyznanie. Była wielokrotnie gwałcona

Córka gwiazdora kina zdecydowała się na bolesne wyznanie. Była wielokrotnie gwałcona Źródło: Instagram/Clara McGregor

Gwałt, a tak naprawdę jego wspomnienie, prześladowało ją całe życie. Przeżycia, które ją dotknęły, wywarły wpływ na przyszłe lata. Córka znanego aktora postanowiła podzielić się swoimi przeżyciami. Bolesne słowa wzruszają nie tylko fanów jej ojca, ale i ofiary podobnych przestępstw.

Gwałt najczęściej zamiatany jest pod dywan. Jest przeżyciem tak silnie emocjonalnym, że nawet wiele lat po tragedii ciężko o nim opowiadać. Ofiary przemocy na tle seksualnym przez całe życie borykają się z problemami. W ich psychice zostawia to taki ślad, że nie chcą nawet pogrążyć prześladowcy.

Córka znanego aktora podzieliła się ostatnio swoimi przeżyciami na Instagramie. Opublikowała post, w którym szczerze wyznała co jej się przytrafiło w życiu i do czego sama doprowadziła.

To był nie tylko gwałt 

Clary McGregor to najstarsza, biologiczna córka Ewana McGregora. Od wielu lat jest związana z modelingiem, a teraz próbuje swoich sił w przemyśle filmowym, idąc w ślady swoich sławnych rodziców. Ich rozwód bardzo wpłynął na młodą dziewczynę. Nie umiała sobie poradzić z rozstaniem, a próbowała chwytać się każdej możliwej deski ratunkowej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W ubiegłym roku rozprawiałam się z moim uzależnieniem, stałam się trzeźwa, rozprawiałam się z potworną depresją i lękami. Byłam w związku, w którym się nade mną znęcano, miałam aborcję - zaczęła swoje zwierzenia. 

Dzięki życiu w trzeźwości czuje się lepiej. Ataki paniki, które towarzyszyły jej od dzieciństwa, zniknęły. Nauczyła się funkcjonować w otaczającej rzeczywistości. Już nie musi sięgać bo alkohol czy leki uspakajające. Pomocą dla niej okazała się być terapia, na której mogła przeanalizować wszystkie swoje dotychczasowe problemy. I spojrzeć na świat z innej perspektywy. 

- Wstydziłam się mojego uzależnienia, mojego lęku i mojej depresji. Wstydziłam się nadużyć, które mi się przytrafiły. Obwiniałam się o siniaki, czarne oczy, gwałty i ataki, które wyrządził mi mężczyzna - pisze Clara.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Gwiazda Polsatu, TVN i TzG urosła do monstrualnych rozmiarów. Spod gigantycznego podbródka wyłonił się jeszcze jeden, a spod niego kolejny

Na koniec postu pojawiły się podziękowania za pomoc w ciężkim okresie życia, ale także za pomoc, której teraz doświadcza. W końcu po wielu latach może się poczuć naprawdę szczęśliwa, kochana i potrzebna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Sekundy potem doszło do tragedii
  5. Wiadomo jak wyglądały ostatnie chwile Jana Kobuszewskiego. Poruszające wyznanie rodziny

źródło: fakt

Następny artykuł