Nie wytrzymała brutalnych gwałtów. Horror 13-latki z Ostrowa Wielkopolskiego

Nie wytrzymała brutalnych gwałtów. Horror 13-latki z Ostrowa Wielkopolskiego Źródło: Fot. Joint Base Elmendorf-Richardson

Gwałt to zawszy niezwykle bolesne i traumatyczne przeżycie. Zwłaszcza, jeśli dochodzi do tego pedofilia. Do tragicznego zdarzenia doszło w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie zwyrodnialec wykorzystywał niepełnosprawną 13 latkę. Kara jaką dostał przyprawia o zawrót głowy.

Gwałt jakiego dopuścił się 55 latek z Ostrowa Wielkopolskiego jest wyjątkowo obrzydliwy. Mężczyzna podawał się za przyjaciela rodziny, a w rzeczywistości miał w tym tylko jeden, ohydny cel. Często odwiedzał rodzinę tylko po co, aby spełnić swoje niczym nieposkromione fantazje. Jego ofiarą padło niewinne, już wystarczająco skrzywdzone przez los dziecko.

Gwałt w Ostrowie Wielkopolskim. Gwałciciel nie przyznaje się do winy

55 latek stanowczo zaprzecza, jakoby to on stał za krzywdą 13 latki. Sąd nie uwierzył w jego zapewnienia i skazał go na 4 lata pozbawienia wolności. Mężczyzna w dalszym ciągu nie przyznaje się się do zarzucanych mu przestępstw seksualnych, a od wyroku postanowił się odwoływać. Sąd w Kaliszu, który przejął tę sprawę,  przychylił się do wyroku jaki zapał w Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna musi zapłacić dziewczynce 5 tysięcy zadośćuczynienia, a także pokryć koszta sądowe, które wynoszą 8 tysięcy złotych. Ponadto, przez 10 lat nie może w żaden sposób kontaktować się z pokrzywdzoną. Gwałciciel w dalszym ciągu nie daje za wygraną i ma zamiar odwołać się po raz kolejny. Na tę chwilę zostało mu już tylko skierowanie sprawy do sądu kasacyjnego w Warszawie.

Kupował prezenty i jedzenie. Okazał się katem

Wybawieniem dla dziewczynki okazała się być opiekunka społeczna, która często odwiedzała 13 latkę. Dziewczynka nie mogła już dłużej znieść ciągłych gwałtów, więc o wszystkim opowiedziała opiekunce. Ta natychmiast zawiadomiła prokuraturę  rejonową.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Podczas jednej z rozmów wyżaliła mi się, do czego zmusza ją mężczyzna i powiedziała, że nie chce tego robić. Dziewczynka była świadkiem licznych libacji alkoholowych w jej domu rodzinnym, w których uczestniczył oskarżony mężczyzna - wyznała pracownica społeczna. Głos w sprawie zabrał również Jakub Siegień, prokurator. Opowiedział on o okolicznościach w jakich dochodziło do tych haniebnych czynów. - Robił to pod pozorem wyjazdu na zakupy i przejażdżki, zapraszał do swojego samochodu, a następnie wywoził w ustronne miejsca na pole kukurydzy, na parking przed supermarketem i restauracją. Często zabierał ją do swojego mieszkania, kupował jej drobne upominki i jedzenie - zdradził mężczyzna.  1. Wyrzucili ją z Rolnik szuka żony, powróciła z hukiem! O jej występie mówią dziś wszyscy
  2. TVP ogłosiło pierwszą gwiazdę Sylwestra. Spodziewaliśmy się Zenka albo Sławomira…
  3. Diana była przekonana, że Harry śpi. Po latach ujawniono największą traumę księcia
  4. Zima uderzy w Polskę mocniej niż myślisz! Służby wydały specjalne ostrzeżenie
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu