Wujek porwał, zgwałcił i zamordował 5-latkę. „Nigdy nie ujrzysz światła dziennego”

Wujek porwał, zgwałcił i zamordował 5-latkę. „Nigdy nie ujrzysz światła dziennego” Źródło: unsplash/Isai_Ramos/

Gwałt na 5-letniej siostrzenicy to jednak nie wszystko, czego dopuścił się ten mężczyzna. Chwilę po wykorzystaniu seksualnym brutalnie ją zamordował. Sąd nie miał wobec niego żadnych skrupułów.

Za gwałt i morderstwo na małej dziewczynce poniesie najsurowsze konsekwencje. Rodzice zmarłej wciąż nie potrafią uwierzyć w tragedię, jaka spadła na ich rodzinę. Choć sprawca należy do ich rodziny, nie są w stanie spojrzeć mu w oczy i przede wszystkim zrozumieć, ja mógł zrobić coś takiego własnej siostrzenicy. 

Porwanie, gwałt i morderstwo. 5-latka przeszła przez piekło 

Rodzinny dramat rozegrał się w maju w Stanach Zjednoczonych. 5-letnia Lizzy nagle zniknęła i przez miejscową policję była poszukiwana przez 5 dni. Rodzina dziewczynki do końca nie traciła nadziei, że uda się znaleźć ją całą i zdrową. Finał poszukiwań przerósł jednak najczarniejszy z zakładanych przez nich scenariuszy. 

Odkryto, że mężczyzną, który uprowadził Lizzy, był jej wujek, 22-letni Alex Whipple. Niedługo po porwaniu wykorzystał seksualnie siostrzenicę, a później brutalnie ją zamordował. Funkcjonariuszom szybko udało się go zatrzymać, a gdy tylko bliscy zmarłej dowiedzieli się, kto stoi za rodzinnym koszmarem, nie mogli w to uwierzyć. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawca poniesie konsekwencje 

Przeciwko Alexowi od razu wszczęto postępowanie, a śledztwo rozpoczęto od przesłuchania. Jak podają zagraniczne media, w czasie rozmowy z mundurowymi 22-latek nie wykazywał żadnych emocji, ale też nie wypierał winy. Niemalże od razu przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa i wyznał, że jest gotowy na konsekwencje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Sąd nie miał wobec niego litości i od razu wiedział, że mężczyzna zasługuje na najostrzejszą z kar, dlatego zadecydował o dożywotnim pozbawieniu wolności. 

- Nigdy nie ujrzysz światła dziennego. Nigdy więcej nie będziesz oddychał świeżym powietrzem - powiedział sędzia Kevin K. Allen, zwracając się do oskarżonego. 

Słysząc taki wyrok, rodzina 5-latki odczuła delikatną ulgę, jednak to nie uśmierzyło bólu, jaki towarzyszy im po stracie córki. Wiedzą, że żadna z kar nie zwróci Lizzy życia, jednak mimo to chcą, by Alex poniósł odpowiedzialność za swój bestialski czyn. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

Źródło: wprost 

Następny artykuł