Dziecko zabiło dziecko. 10-latka przed śmiercią została zgwałcona

Dziecko zabiło dziecko. 10-latka przed śmiercią została zgwałcona Źródło: Beijing News

Brutalny gwałt na małej dziewczynce - doświadczyła go ze strony swojego kolegi. Choć nie znała go zbyt dobrze, to nie miała powodów, aby mu nie ufać. Niestety, przypłaciła to życiem.

Gwałt, którego sprawcą był 13-letni chłopiec, oburzył okolicznych mieszkańców. Chwilę po wykorzystaniu ofiary zdecydował się ją zabić. Ciało znaleźli jej zrozpaczeni rodzice.

Najpierw gwałt, a potem morderstwo

Wszystko wydarzyło się 19 października tego roku. 10-letnia dziewczynka miała wrócić do domu na obiad do godziny 15:00. Kiedy przez długi czas się nie pojawiała, a nikt z okolicznych sąsiadów jej nie widział, rodzice zdecydowali się zawiadomić policję. Od razu zaczęto przeszukiwać trasę, którą 10-latka miała przebyć ze szkoły do domu.

Prawda okazała się być o wiele gorsza. 13-letni Cai, który uczęszczał do tej samej szkoły i mieszkał w tej samej dzielnicy co ofiara, tego akurat dnia wdał się w długą rozmowę z 10-latką. Podstępem zwabił ją do swojego domu, by następnie zgwałcić. Dziecko wyrządziło krzywdę drugiemu dziecku. Aby dziewczynka nic nikomu nie powiedziała, zdecydował że ją zabije.

Nastolatek nie odpowie za to, co zrobił

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie miał oporów, by sięgnąć po duży kuchenny nóż i dźgać dziewczynkę do momentu, w którym upewnił się, że już nie żyje. Po morderstwie szybko przetransportował jej zwłoki do pobliskiego rowu. Tam następnego dnia dziewczynkę znaleźli jej rodzice - bez przerwy przeszukiwali okolicę. Skandalem jest ukaranie 13-latka, nie trafi on bowiem ani do więzienia, ani do ośrodka wychowawczego.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Cała sprawa toczy się w Chinach. Morderca trafi jedynie na trzy lata na "rehabilitację". Aby być sądzonym pełnoprawnie jak dorosła osoba za tak poważną i brutalną zbrodnię, musiałby mieć 14 lat. Od 16 roku życia można być sądzonym już dosłownie za wszystko. Rodzice zamordowanej dziewczynki zatrudnili już prawnika, który miałby im pomóc w świetle tak przykrych okoliczności jednak doprowadzić do skazania chłopca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

Źródło: China Daily

Następny artykuł