Brutalnie zgwałcił i zamordował 14-latkę. Sąd odtajnił jego nazwisko

Brutalnie zgwałcił i zamordował 14-latkę. Sąd odtajnił jego nazwisko Źródło: materiały policyjne

Skazany za gwałt i morderstwo 17-latek został w końcu został pokazany publicznie, a jego dane zostały odtajnione. Nastolatek dopuścił się haniebnego czynu w parku, a jego ofiarą była 14-letnia dziewczyna.

Gwałt na 14-latce odbił się szerokim echem w Anglii. Niewiele było wiadomo na temat sprawcy, oprócz tego, że był osobą nieletnią. Ponadto obrońca 17-latka wnosił, aby nie upubliczniać jego wizerunku, bo mogłoby to rzekomo źle wpłynąć na proces resocjalizacji jego klienta - szczególnie że już i tak był zastraszany w areszcie. Sąd pozostał jednak nieugięty i podał do informacji publicznej dane gwałciciela oraz jego wizerunek.

Wyjątkowo brutalna i odrażająca zbrodnia popełniona przez nastolatka

Sprawcą okazał się 17-letni Ayman Aziz. Chłopak wcześniej zwabił swoją ofiarę do parku w Wolverhampton. Była nią 14-letnia Litwinka Viktoria Sokolova - która została zgwałcona, a następnie zabita. Później 17-latek zgwałcił również jej zwłoki i przeciągnął je 140 metrów dalej, na pobliską ławkę.

Ciało nad rankiem znalazł przypadkowy przechodzień, podczas spaceru z psem. Policja była zmuszona zamknąć na jakiś czas cały park. Zbrodnia wstrząsnęła mieszkańcami miasta na tyle, że zorganizowali zbiórkę na pogrzeb zabitej dziewczynki. 

W sprawę mógł być zamieszany drugi nastolatek. Sprawca przygotował się do swojej zbrodni

Gdy zatrzymano Aymana Aziza, razem z nim aresztowano innego 17-latka, któremu również postawiono zarzut gwałtu i morderstwa. Ostatecznie drugiego podejrzanego wypuszczono, z powodu braku dowodów, natomiast Aziz trafił do aresztu dla nieletnich, gdzie oczekuje na skazującą go rozprawę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA

Sąd nie miał litości dla oskarżonego 17-latka, podkreślając brutalność i bestialstwo zbrodni. Ta miała zostać dokładnie zaplanowana - nastolatek przed morderstwem oglądał filmy pornograficzne, a później próbował zatrzeć ślady swojego czynu. Na kamerze monitoringu uchwycono, jak ukrywa ubrania i wyrzuca telefon 14-latki do jeziora. Ponadto Aziz usunął wiadomości na Facebooku, licząc najprawdopodobniej, że nigdy nie zostanie ukarany za swoją okrutną zbrodnię.

  1. Bielsko-Biała: dwunastolatka urodziła. Lekarze byli zszokowani. Zawiadomili prokuraturę. Przerażające fakty
  2. Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Trafiła do szpitala z potężnym bólem. Kiedy lekarze rozcięli jej brzuch, ścięło ich z nóg, obrzydliwe zdjęcia
  4. Tak odważnych zdjęć Anny Muchy nie było już dawno. Co robi ręka na jej kroczu?!
  5. Żonie Roberta Janowskiego publicznie puściły nerwy. "Mam tego ku*wa dosyć!"
  6. Pijany w sztok wyrzucony z TVN gwiazdor spowodował wypadek. Jego była żona przerwała milczenie

Źródło: TVP

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu