Konała po gwałcie w strasznych męczarniach. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na ziemi

Konała po gwałcie w strasznych męczarniach. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na ziemi Źródło: Pexels.com / Engin Akyurt

Brutalny gwałt wstrząsnął mediami. Brutalnie skrzywdzona kobieta była znaną modelką uznawaną za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej życia nie udało się uratować, zmarła w drodze do szpitala.

Gwałt na 34-letniej modelce to jedna z najbardziej wstrząsających informacji, o których rozpisują się słowackie media. Konającą kobietę naleziono pod mostem w Bratysławie. Jej organizm tego nie wytrzymał. Dziewczyna zmarła w drodze do szpitala. Mowa o Violi Macakovej, uchodzącej za najpiękniejszą kobietę na ziemi. Za życia cieszyła się dużą sławą, była ceniona, lubiana i udzielała się charytatywnie. Wiele razy pojawiała się na okładkach najważniejszych magazynów mody, m.in. w "Harper's Bazaar".

Straszny gwałt na modelce poprzedziły liczne tortury

Modelkę znaleźli pracownicy portu pod mostem Apollo. Kobieta była w tak poważnym stanie, że nie mogła mówić. Oczywiście od razu wezwano pogotowie ratunkowe. Pomimo szybkiej interwencji, Viola zmarła w drodze do szpitala. 

Według lokalnych mediów, sekcja zwłok wykazała połamane kręgi, liczne otarcia, siniaki i rany w okolicach miejsc intymnych. Słowacki dziennik "Plus Jeden Deň" pisze o torturach, jakim została poddana kobieta. Najprawdopodobniej doszło również do gwałtu. Pewne jest, że zbrodni nie dokonano pod mostem, gdzie znaleziono Macakovą. 

WIĘCEJ TEKSTU POD GALERIĄ

Tożsamość 34-latki udało się ustalić dopiero dzień po jej śmierci

Viola Macakova nie miała przy sobie żadnych dokumentów, dlatego początkowo zarejestrowano ją jako osobę NN. Kim jest brutalnie zamordowana dziewczyna, odkryto dopiero dobę po jej śmierci. Po pojawieniu się informacji o jej brutalnym zabójstwie, w mieście wybuchła panika. Kobiety bały się o swoje życie. Policja zaprzecza, aby mordercą był seryjny morderca czy gwałciciel-recydywista. Nie zmienia to jednak faktu, że sprawca nadal przebywa na wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach

2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Zamordowana Viola, poza świetlaną karierą w modelingu, aktywnie działała na rzecz potrzebujących. Miała wszechstronne zainteresowania. Oprócz pozowania, sama robiła zdjęcia. Dochód z kalendarza z jej zdjęciami z ulic Bombaju i Bangkoku w całości przeznaczyła na pomoc chorym na AIDS.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

Źródło: o2.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News