Sąsiad porwał 16-latkę i kilkukrotnie zgwałcił. Jej dramat trwa od lat, ciężko powstrzymać łzy

Sąsiad porwał 16-latkę i kilkukrotnie zgwałcił. Jej dramat trwa od lat, ciężko powstrzymać łzy Źródło: pxhere.com CC0 Public Domain

Tylko gwałt był mu w głowie, kiedy porywał 16-latkę. Najpierw ją ogłuszył, a potem zaciągnął do domu i wykorzystał na wszelkie możliwe sposoby. Niestety, nastolatka do tej pory dokładnie pamięta, co działo się w jednym z pomieszczeń. Jej dramat trwa do dzisiaj.

Przez gwałt nie może dziś normalnie funkcjonować. Nadal pamięta, co zrobił jej sąsiad i nie umie wymazać wspomnień. Kamila opisała, jak teraz wygląda jej życie.

Kamila została porwana przez sąsiada, robił jej nieludzkie rzeczy

Kamila Zwierzyńska to jedna z kobiet, która zgodziła się opowiedzieć swoją historię Monice Sławieckiej, autorce książki "Porwania. Wstrząsające historie osób, które zostały uprowadzone". Kiedy została uprowadzona, miała 16 lat. Wracała zimą z zajęć z zawodówki, było już bardzo ciemno. Nawet nie wie, kiedy otrzymała cios w głowę. Obudziła się w ciemnym, zimnym pokoju, wyczuła na głowie sporą ranę. Natychmiast rzuciła się do ucieczki, ale upadła na podłogę - miał związane nogi. Mężczyzna, który usłyszał hałas, wszedł do pokoju i znów zadał jej cios w głowę.

- Przebudzam się, kiedy gwałci mnie jakiś olbrzym, śmierdzący łajnem, wódką i jakimś starym mięsem. Rzygam pod siebie, on mi wsadza pięść w buzię, zaczynam się dusić. Tracę przytomność. Budzę się i cały ten rytuał się powtarza. W końcu on się lituje nade mną, przynosi mi jakiś samogon, który pijemy razem. Dopiero wtedy zdaję sobie sprawę, że to sąsiad z mojej wioski. Stary kawaler, pijak, ale nigdy nikomu nie podpadł. Biorę wielki łyk, tracę przytomność - opowiada Kamila. Przebudziła się ponownie, kiedy usłyszała rozmowę. Zaczęła krzyczeć i hałasować, ale jej sąsiad znów wszedł do pokoju, kopał ją po głowie i brzuchu. 16-latka obudziła się już w szpitalu, pierwsze, co zobaczyła to twarze rodziców.

Gwałt wyrządził jej krzywdę na resztę życia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wybawcą 16-latki okazał się listonosz, który przyszedł wręczyć sąsiadowi rentę. Kiedy usłyszał dziwne hałasy, natychmiast zawiadomił policję. Nastolatka była więziona przez cały weekend, była kilkukrotnie zgwałcona i boleśnie pobita. Nie mogła już żyć na wsi, musiała zapomnieć - przeprowadziła się do Białegostoku. Znalazła pracę jako barmanka, jednak przez koszmary z przeszłości szybko wpadła w alkoholizm, sięgała też po narkotyki. Od pewnego czasu jest "czysta", ale jak sama mówi, nie wie, ile będzie trwał ten piękny dla niej stan.

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd zniesie bardzo uciążliwy zakaz w trzech fazach. Pierwsza rusza już 1 czerwca, jest powód do radości
2. Radosna nowina w pałacu prezydenckim. Chodzi o Kingę Dudę, gratulacje

Najbardziej bolało ją to, że ludzie we wsi zaczęli gadać, że sama chciała, że na pewno sprowokowała sąsiada. Nie brali pod uwagę tego, że mężczyzna dopiero co wyszedł z więzienia, co też mogło mieć wpływ na jego decyzję. Kamila cierpi do dziś - codziennie rano odczuwa ulgę, gdy budzi się w swoim łóżku, jednak panicznie boi się kolejnego gwałtu oraz tego, że ktoś znienacka ją napadnie. Przypomina sobie, że już w Białymstoku przeżyła taką sytuację. Trzech chłopaków, z którymi piła alkohol, próbowało się do niej na siłę dobrać. Jak wspomina, znalazła w sobie taką siłę i wolę walki, że myślała, że ich pozabija. Niedawno opinią publiczną znów wstrząsnęła inna sprawa gwałtu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jarosław Kaczyński odchodzi na emeryturę? PiS zwołuje specjalny kongres
  2. Dzięki Robertowi Lewandowskiemu Bayern może przejść do historii. Kibice czekają na to 48 lat
  3. Ewa Farna odmówiła TVP i Kurskiemu. Szczerością zawstydziła największe gwiazdy
  4. Polacy mają dostać nawet 1500 miesięcznie przez pół roku. Wiadomo, komu będą należały się pieniądze
  5. Dopiero poluzowali obostrzenia. 50 klientów restauracji w kwarantannie, co najmniej 7 zakażonych
  6. Dostaniesz kosmiczne pieniądze za 1 dzień pracy. Ogromna dniówka za zbieranie jagód i innych sezonowych owoców

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News