Gwałcił 9-letnią Sarę i więził ją w wersalce. Mariusz K. nie miał litości, tylko dla osób o mocnych nerwach

Gwałcił 9-letnią Sarę i więził ją w wersalce. Mariusz K. nie miał litości, tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: Pixabay

Gwałt to jedna z najgorszych rzeczy, jaką można zrobić drugiemu człowiekowi. Tym bardziej jest on straszny, gdy ofiarą pada dziecko. W tym przypadku historia jest przerażająca, bowiem 25-letni mężczyzna nie miał litości dla 9-latki. Szczegóły przyprawiają o ciarki na plecach.

Gwałt to tylko jedna z rzeczy, za które odpowiedzieć musiał 25-letni Mariusz K. Znajomy mamy 9-letniej Sary dostał dziewczynkę pod swoją opiekę. Jak się później okazało, była to najgorsza decyzja w jej życiu.

Gwałt zamiast spaceru

Mariusz K. następnego dnia twierdził, że dziewczynka uciekła mu podczas spaceru, dlatego też zniknęła. Okazało się jednak, że prawda była o wiele gorsza, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Mężczyzna zamknął i więził Sarę w swoim mieszkaniu, gwałcił ją, a po wszystkim zamykał w rozkładanej wersalce.

Piekło dziewczynki mogło trwać nawet miesiącami, ale na szczęście jej 14-letni brat zachował niebywałą przytomność umysłu i nie uwierzył w historię, którą opowiedział Mateusz K. Razem z kolegą poszli do jego mieszkania i chociaż nie weszli do środka, to nasłuchując pod drzwiami usłyszeli głosy, które ich zaniepokoiły. Na nic nie czekając szybko wezwali policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Funkcjonariusze przez wyważone drzwi weszli do środka i znaleźli zakneblowaną i związaną 9-latkę w wersalce. Dziewczynka ledwo oddychała, toteż natychmiast przewieziono ją do szpitala. Tam oficjalnie potwierdzono, że była ona molestowana seksualnie przez mężczyznę.

Odpowie za gwałt, porwanie i usiłowanie zabójstwa

Wszystko to działo się w maju ubiegłego roku. Teraz, po kilku miesiącach, Mariuszowi K. postawiono oficjalne zarzuty. Prokuratura oskarżyła go o gwałt, pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem i usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna nie przyznał się tylko do ostatniego zarzutu.

Dzisiaj grzeje: 1. Niemcy wyznaczają specjalne punkty dla Polaków. Mają dotyczyć migrantów
2. Karol Strasburger zdradził, czego żałuje. Przykre słowa zwłaszcza dla córeczki

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy podobny przypadek w jego życiu. Przed kilkoma laty Mariusz K. napadł i molestował chłopca. Wtedy jednak orzeczono, że mężczyzna jest niepoczytalny, w wyniku czego trafił do szpitala psychiatrycznego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Nieoficjalne: Wiceminister zapowiedział podwyżkę 500+. Padła konkretna, wyższa kwota
  4. Niewiarygodne, państwo zabierze Dawidowi Kubackiemu kosmiczną kwotę, będzie musiał słono zapłacić za swoje zwycięstwa
  5. Z ostatniej chwili: Najbardziej znane krople do nosa pilnie wycofane. Natychmiast je wyrzućcie

Źródło: radiozet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News