Próbował zgwałcić matkę, a gdy chciała uciec, brutalnie ją zabił. Chwilę później do domu weszła jej 10-letnia córka

Próbował zgwałcić matkę, a gdy chciała uciec, brutalnie ją zabił. Chwilę później do domu weszła jej 10-letnia córka Źródło: unsplash.com/Gabriel Benois

Gwałt nie udał mu się w ten sposób, w jaki chciał to zrobić na matce 10-letniej dziewczynki. Zirytowany szarpaniną postanowił zabić niewinną kobietę. Chwilę po tych dramatycznych scenach, ze szkoły wróciła córka ofiary. To straszne co działo się w czterech ścianach.

Gwałt chodził mu po głowie już od dawna. Szukał jedynie dogodnego momentu. Kiedy zauważył, że kobieta, która jest jego celem, jest sama w domu, nie zastanawiał się zbyt długo. Nie spodziewał się jednak tego, że będzie stawiać aż taki opór - postanowił więc spróbować wykorzystać też jej córkę.

Planował gwałt na kobiecie. Plany pokrzyżowała mu jej mała córka

Donald Hugh Davidsona Jr., 38-letni mężczyzna ze zbyt dużymi ciągotami seksualnymi, pewnego dnia pojawił się w domu kobiety, która była w nim kompletnie sama. Postanowił zgwałcić 35-letnią Roseann Welsh. W dokonaniu czynu przeszkodziła mu nie tylko waleczność kobiety, lecz także jej ogromna siła - tak mocno bała się o życie swojej córki, która lada moment miała wrócić ze szkoły.

W momencie szarpaniny pod dom podjechał autobus szkolny, a z niego wyszła 10-latka. W związku z tym Davidson chciał jak najszybciej uciszyć Roseann. Dusił ją sznurowadłem, a następnie zadał jej 3 ciosy ostrym narzędziem w szyję. Po tym okropnym czynie mężczyzna jak gdyby nigdy nic wyszedł z pomieszczenia, przywitał się z 10-latką i zaczął się rozbierać. Małej dziewczynce również kazał zrzucić ubrania. Kiedy tata dziecka usłyszał na sali sądowej szczegóły tego, co działo się wtedy w domu, wyszedł i zasłabł.

Mężczyzna był już wcześniej skazywany za seksualne wykroczenia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Roseann wychowywała nie tylko córkę, ale też syna. Kiedy popołudniu wrócił ze szkoły, Davidson jak gdyby nigdy nic powiedział, że jest przyjacielem mamy, ale nie ma jej teraz w domu. Nakazał mu iść do kolegi, aż mama nie wróci. Kiedy chłopiec wrócił jakiś czas później, znalazł ciało mamy. Okazało się także, że Davidson porwał małą dziewczynkę i wykorzystywał ją seksualnie w furgonetce. Dopiero potem podrzucił ją w okolice domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

Davidson już wcześniej był skazywany za molestowanie seksualne, a także za znęcanie się nad kobietą w ciąży. Był nawet objęty dozorem policyjnym.

Sąd nie miał tutaj wątpliwości - mężczyzna przyznał się do wszystkiego i usłyszał zarzuty o molestowanie osoby poniżej 12. roku życia, porwanie, kradzież, próbę gwałtu na osobie powyżej 12. roku życia i zabójstwo pierwszego stopnia. Wyrok mógł być tylko jeden: dożywocie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
  4. Zadźgał żonę. Podał powód, opisuje go jedno słowo
  5. Elżbieta II ukrywała chorobę. Wszystko wyszło na jaw, gdy kamery uchwyciły posiniaczone dłonie królowej
  6. Zaszczekał i ocalił rodzinę. Sam nie przeżył, pies bohater

Źródło: Metro

Następny artykuł