14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka

14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka Źródło: .

Gwałt spowodował, że 14-latka zaszła w ciążę. Dopiero po narodzinach dziecka, wyszła na jaw okropna prawda o sprawcy napaści. Ta historia wstrząsnęła lokalną społecznością.

Gwałt na 14-latce przez długi czas pozostawał tajemnicą. Dziewczynka bała się opowiedzieć o tym, co się wydarzyło. Kiedy okazało się, że jest w ciąży, była jeszcze bardziej przerażona. Po urodzeniu dziecka wyszła na jaw okrutna prawda o sprawcy napaści.

Gwałt przyczyną ciąży 14-latki

Dziewczynka przez długi czas milczała o tym, co ją spotkało. Prawda wyszła na jaw dopiero wtedy, gdy nastolatka udała się na rutynowe badania do lokalnego szpitala. Lekarz poinformował ją, że jest w 23. tygodniu ciąży.

– Byłam przerażona. Nie chciałam mieć dziecka w tym wieku, nie chciałam, żeby tak się stało. Bałam się powiedzieć mojej mamie. Denerwuje mnie sama myśl o tym – napisała nastolatka w oświadczeniu opublikowanym przez prokuratora Marka McKone’a.

Przy porodzie towarzyszyła jej mama. To był dla niej bardzo trudny widok, ale z całych sił wspierała nastolatkę w cierpieniu. Dziewczynka początkowo nie chciała dziecka, jednak ostatecznie zdecydowała się je urodzić i zatrzymać. Teraz nie wyobraża sobie życia bez malucha. 

– Nie chciałam dziecka, ale teraz, gdy jest już tutaj ze mną, za nic w świecie bym go nie oddała – wyznała.

O gwałt na nastolatce oskarżono 37-letniego mężczyznę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorsza prawda wyszła na jaw po narodzinach dziecka. Okazało się, że o gwałt oskarżono Quasera Abasa, który miał 37 lat. Jakby tego było mało, mężczyzna został zatrzymany, ale początkowo nawet nie przyznawał się do winy. Stanowczo twierdził, że został wrobiony, zarzucał nawet policji sfabrykowanie dowodów. Dziewczynka w tym czasie przeżywała piekło, jednak ostatecznie sąd nie dał wiary tłumaczeniom oskarżonego. Jak poinformował "The Sun", testy DNA ostatecznie potwierdziły, że to on jest ojcem dziecka 14-latki.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Mężczyzna został skazany na 12 lat więzienia. 6 lat spędzi zamknięty w zakładzie karnym, pozostałą połowę może odbyć na wolności, pozostając pod specjalnym nadzorem, co było kolejnym ciosem dla dziewczynki i jej bliskich. Otrzymał również zakaz kontaktowania się z dziewczynkami poniżej 16 roku życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejne świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”
  2. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  3. Marta zobaczyła tytuł przelewu alimentów i zamarła. Od razu zagotowała się z wściekłości
  4. Nagły niesłychany dramat. Syn b. prezydenta Niemiec zadźgany na oczach tłumu
  5. "Niespodzianka" od Orange na 2020. Sieć będzie MASOWO rozwiązywać umowy

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News