Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia Źródło: Pixabay/MariangelaCastro

Gwałt był ich codziennością. Trzy 12-letnie dziewczynki potraktowano brutalnie i przedmiotowo - miały stać się prezentem urodzinowym dla znanego miliardera. Dla niego pieniądze były wszystkim, a on sam wiedział, że dzięki nim ma niesamowitą władzę.

Gwałt, który przeżyły dziewczynki, zapamiętają do końca życia. 12-latki stały się ofiarami żądzy miliardera, a także własnych rodziców. Ich historia jest niezwykle smutna, do dnia dzisiejszego jeszcze się nie pozbierały. Nie umieją funkcjonować bez pomocy psychologa.

Gwałt, molestowanie, poniżanie i sprzedawanie - tym zajmował się amerykański miliarder

W lipcu tego roku na jaw wyszły okropności i bezeceństwa, jakie popełniał znany amerykański miliarder. Z miejsca został oskarżony o wykorzystywanie nieletnich i stręczycielstwo, przez co trafił do aresztu w Nowym Jorku. Nie dosiedział swojej kary do końca - popełnił samobójstwo 9 sierpnia.

Podczas intensywnego dochodzenia wyszły na jaw obrzydliwe rzeczy, jakich dopuszczał się Jeffrey Epstein, ponieważ to właśnie o nim mowa. Handel ludźmi, pedofilia, stręczycielstwo to tylko nieliczne zarzuty. Wykorzystywał swoją pozycję i pieniądze, dzięki czemu do samego końca był bezkarny. Korzystał z każdej okazji, by przyjąć do swojego domu nieletnie dziewczynki, które potem latami gwałcił i płacił za milczenie. Niektóre nawet "szkolił", by przyprowadzały inne, nieświadome zagrożenia nastolatki.

"Bawiło go, że ludzie tak łatwo łapią się na pieniądze"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miliarder niechlubnie "zasłynął" z powodu skandalu z udziałem trzech 12-letnich dziewczynek. Z zeznań Virginii Roberts Giuffre, która trafiła pod dach Epsteina w wieku 15 lat, można było się dowiedzieć, że pewnego dnia w apartamencie pojawiły się 3 kolejne ofiary z Francji. Był to prezent urodzinowy dla bogacza, który "załatwił" dla niego przyjaciel, Jean-Luc Brunel.

- Jeffrey przechwalał się po tym jak je wykorzystał. Przyleciały z Francji, ponieważ były biedne, a ich rodzice potrzebowali pieniędzy. Zostały odesłane do kraju po jednym dniu. Opowiadał, że dziewczynki go masowały i uprawiał z nimi seks oralny - opowiada Giuffre.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Miliarder był zachwycony. Bawił się nimi, ich ciałami, gwałcił i kazał zaspokajać samego siebie. Wiedział, że od niego nie uciekną - nie miały nikogo bliskiego, a ich portfele były puste.

- Cały czas opowiadał o dziewczynkach z Francji. Mówił o tym jakie były urocze – podobało mu się, że wyglądały na bardzo młodziutkie. Opowiedział mi jak Burnel kupił je od ich rodziców, oferując im ogromną kwotę pieniędzy i mówiąc, że dziewczynki mają szansę na karierę w modelingu. Bawiło go, że ludzie tak łatwo łapią się na pieniądze i że za odpowiednią sumę można kupić wszystko - mówi z przerażeniem Giuffre.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Julia Wieniawa po raz pierwszy pokazała ojca. To znany GWIAZDOR. Nie uwierzycie, kim jest
  3. Syn został porzucony przez rodziców. Poszedł do kościoła i zadał jedno pytanie, reakcja księdza doprowadziła go do płaczu
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News