Mąż, żeby zemścić się na byłej żonie, wynajął trzech gwałcicieli. Nie mieści się w głowie

Mąż, żeby zemścić się na byłej żonie, wynajął trzech gwałcicieli. Nie mieści się w głowie Źródło: unsplash/Kat J/

Gwałt na zawsze odcisnął na niej piętno, a fakt kto i dlaczego się go dopuścił zwyczajnie mrozi krew w żyłach. Trudno sobie wyobrazić, że bliska jej niegdyś osoba mogła zrobić coś tak makabrycznego.

Gwałt to możliwie jedna z najgorszych form przemocy wobec drugiej osoby, o której ofiary nigdy nie będą w stanie zapomnieć. Choć z czasem mogą nauczyć się żyć normalnie, potworne zdarzenie wciąż będzie tkwiło z tyłu ich głowy. Tym trudniej może być się ze wszystkim uporać, jeżeli prowokatorem jest bliska osoba, o czym nieco więcej opowiedział w swojej książce "Zbrodnia i seks" seksuolog Andrzej Depko, biegły sądowy z 20-letnim doświadczeniem, który ma do czynienia z pedofilami, gwałcicielami czy seryjnymi zabójcami. 

Gwałt, którego nie da się zapomnieć. Wynajął trzech mężczyzn, by zgwałcili jego byłą żonę 

W swojej twórczości Depko obszernie wyjaśnił, dlaczego niektóre osoby dopuszczają się przestępstwa na tle seksualnym zarówno jeśli ofiarą jest ktoś dla nich obcy, jak i bliska osoba. Po 20 przepracowanych latach i wysłuchaniu wielu mrożących krew w żyłach historii, postanowił opowiedzieć niektóre z nich, by przybliżyć czytelnikowi, jak działa mechanizm sprawcy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Z kolei w rozmowie z dziennikarką TOK FM powiedział nieco więcej o obliczach motywacji do gwałtu. Nawiązał przy tym do koszmarnej historii pewnej kobiety, która padła ofiarą gwałtu z rąk swojego byłego męża, choć nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, co wywołuje jeszcze większe przerażenie. 

Depko wyznał, że mężczyzna wynajął trzech gwałcicieli, by ci dopuścili się przestępstwa seksualnego na jego byłej ukochanej. Miało być to wstrząsającą formą kary dla kobiety 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód

2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

- Zbrodnie mogą być popełnione na tle seksualnym, kiedy sprawca jest motywowany swoją zaburzoną seksualnością albo seks może być użyty tylko przedmiotowo do popełnienia zbrodni (...) Mąż wynajmuje trzech facetów, żeby zgwałcili jego byłą żonę, żeby ją ukarać. Nie chce zaspokojenia seksualnego, ale używa seksu, żeby wyrządzić drugiej stronie krzywdę - mówił w rozmowie z TOK FM. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygowa

Źródło: tok fm 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News