Zdruzgotana matka wymierzyła sprawiedliwość gwałcicielowi córki, zginął straszną śmiercią. Wyrok sądu był zaskoczeniem dla wszystkich

Zdruzgotana matka wymierzyła sprawiedliwość gwałcicielowi córki, zginął straszną śmiercią. Wyrok sądu był zaskoczeniem dla wszystkich Źródło: .

Gwałt na córce dla matki impulsem do działania. Kiedy kobieta dowiedziała się, że jej ukochane dziecko jest gwałcone przez trzech mężczyzn, w ataku furii zaatakowała gwałcicieli. Kiedy przyszła do sądu, aby zeznawać w sprawie, stało się coś zupełnie nieoczekiwanego.

Gwałt na dziecku zawsze zostawia wielką ranę w psychice rodzica. Opiekunowie zastanawiają się, czy nie mogli jakoś pomóc czy przeszkodzić przestępcom. Matka jednej z dziewczyn, która była gwałcona przez trzech mężczyzn, stwierdziła, że nie będzie stała obojętnie i czekała na policję. Sama pojechała na miejsce przestępstwa i zaatakowała nożem napastników swojego dziecka. Dla jednego z nich skończyło się to śmiercią, a  kobieta trafiła do aresztu. Sprawa sądowa potoczyła się jednak zupełnie inaczej, niż można by się tego spodziewać.

Gwałt skończył się morderstwem przestępcy. Wstrząsająca historia matki i córki

Do zdarzeń doszło w RPA. Pewnej nocy 56-latka dostała telefon od znajomych swojej córki, że ich przyjaciółka została uprowadzona przez trzech mężczyzn, którzy pojechali do opuszczonego domu w wiosce Qumbu i najprawdopodobniej ją gwałcą. Kobieta wzięła nóż, wsiadła do swojego samochodu i dojechała na miejsce. Informacje okazały prawdziwe. Kiedy kobieta zobaczyła, co młodzi mężczyźni wyprawiają z jej ukochaną córeczką, wpadła w furię i zaczęła ich dźgać. Dwóch raniła, a trzeciego zabiła.

Kiedy policja przyjechała na miejsce zdarzenia, kobieta została aresztowana i osądzona o spowodowanie morderstwa. Jednak gdy jej sąsiedzi usłyszeli o całej sytuacji, zorganizowali akcję pomocy mieszkance RPA i pisali podania o jej uniewinnienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sąd uznał rację sąsiadów

Zdaniem sądu, kobieta miała prawo zabić jednego z przestępców, gdyż działała w obronie swojego dziecka. Matka i córka dostały nawet odszkodowanie i pomoc finansową ze strony sąsiadów, które posłużą jako środki przeznaczone na pomoc psychologiczną.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

- Matka i córka przeżyły wielką traumę, dlatego konieczna będzie terapia u psychologa. Przekazaliśmy pieniądze, które do nas trafiły, aby pokryć wszelkie koszty – powiedziała obrończyni kobiety.

Sama matka nie kryła wzruszenia na sali sądowej i podziękowała wszystkim, którzy jej pomogli.

- Czułam się jak stary babsztyl bez przyjaciół, ale dziś pokazaliście, że jesteście ze mną i nie jestem sama. Dziękuję Wam za to - mówiła mieszkanka RPA.

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

Źródło:  Facebook

Następny artykuł