Dziewczyna została zgwałcona przez 4 chłopaków. 2 lata później jej mama dokonała tragicznego odkrycia

Dziewczyna została zgwałcona przez 4 chłopaków. 2 lata później jej mama dokonała tragicznego odkrycia Źródło: Unsplash/Volkan Olmez

Gwałt, którego dokonali czterej chłopcy, wywołał u nastolatki nieodwracalne problemy psychiczne. To, co 2 lata później jej matka odkryła w łazience, jest druzgoczące. Nikt nie mógł się tego spodziewać.

Gwałt nastolatki sprawił, że przestała być sobą. Dziewczyna nie potrafiła pogodzić się z tym, co się stało. Ciągle analizowała przykre doświadczenie. Chciała zrozumieć, dlaczego to właśnie ona stała się celem ataku czterech chłopców. Nastolatka nie potrafiła sobie poradzić ze swoimi emocjami, więc wkrótce postanowiła, że zrobi ze sobą coś strasznego.

Gwałt wywołał u nastolatki depresję. Postanowiła uwolnić się od przykrych emocji

Rehtaeh nie chciała już tak dłużej żyć. Choć gwałt, którego dokonali na Rehtaeh czterech chłopcy sprawił, że ból i cierpienie cały czas jej towarzyszyły. Dziewczyna nie potrafiła sobie poradzić z depresją, więc zdecydowała się targnąć na własne życie. Pewnego dnia zamknęła się w łazience, upewniając się, że jej mama w międzyczasie nie wróci do domu. Rehtaeh zabiła się, a gdy jej mama po kilku godzinach znalazła ją w łazience, było już za późno, aby ją uratować.

Mama powiadomiła pogotowie

Rehtaeh trafiła do szpitala, ale ratownicy na pogotowiu nie byli w stanie jej pomóc. Substancje, które przyjęła dziewczyna poważnie uszkodziły jej organizm, przez co nastolatka wkrótce wpadła w śpiączkę. Po kilku dniach rodzina zgodziła się na to, aby lekarze odłączyli Rehtaeh od aparatury. Nastolatka umarła na oczach bliskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż wrócił pijany do domu i powiedział żonie kilka słów. Rano stały się niesamowite rzeczy
2. Nie będzie emerytury obywatelskiej. Ale są też dobre informacje - emeryci i tak dostaną dostaną kolejne pieniądze

Rodzice Rehtaeh czują, że powinni rozmawiać dzisiaj z internautami o samobójstwach, w szczególności zwracając uwagę innym rodzicom, aby nie bagatelizowali problemów swoich dzieci. Jak pokazują statystyki - bardzo wiele dzieci boi się swoim rodzicom powiedzieć o doznawanych na co dzień przykrościach. Wielu rodziców nie ma zielonego pojęcia, że ich dzieci w przeszłości były ofiarą gwałtu czy molestowania. To bardzo smutne, bowiem gdy dzieci są same ze swoimi doświadczeniami, emocje z nimi związane w przyszłości mogą sprawić, że targną się na swoje życie - tak, jak zrobiła to Rehtaeh.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Matka przeszła straszliwą chemioterapię. Wtedy jej córka coś, co zachwyciło cały internet
  2. Prezent ślubny czekał na otwarcie aż 9 lat! Młoda para prawie zemdlała, gdy w końcu zajrzeli do środka
  3. Krzysztof Jackowski na cmentarzu przedstawił wizję tego, co dzieje się z ludźmi po śmierci. Nie wszystkich to ucieszy
  4. Czapki z głów. Za to co wczoraj w Sopocie dla Kory zrobił Michał Szpak
  5. Gdy Michalina otworzyła zaproszenie na wesele wypadła dziwna karteczka. Przecierała oczy widząc jej treść
     

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News