Polak wspólnie z kolegami wykorzystywał swojego 7-letniego syna. Szczegóły są zatrważające

Polak wspólnie z kolegami wykorzystywał swojego 7-letniego syna. Szczegóły są zatrważające Źródło: .

Gwałt jest niewyobrażalną tragedią, która zostaje z człowiekiem na całe życie. W przypadku 7-letniego chłopca oprawcą stał się człowiek, któremu ufał. Ojciec razem z kolegami wykorzystywał swoje niewinne dziecko, szczegóły zdarzeń mrożą krew w żyłach.

Gwałt, którego dokonał sprawi, że mężczyzna na wiele lat zostanie pozbawiony wolności. Nikt nie może uwierzyć w przerażającą tragedię, która rozegrała się w jednym z polskich miast. O mały włos, tragedia nigdy by nie ujrzała światła dziennego. 

Gwałt na dziecku. 7-letni chłopiec wykorzystywany przez ojca i jego kolegów

Krzysztof K. pochodzący ze Zborowa nie mieszkał ze swoją partnerką. Para rozstała się niedługo po tym, jak na świat przyszedł ich syn. Mężczyzna miał jednak prawo, by zajmować się dzieckiem. W każdy weekend przyjeżdżał po chłopca i wspólnie spędzali czas. Był rok 2013 i już chłopiec zaczął się niepokojąco zachowywać. W wieku 8 lat, będąc w szkole, symulował akt seksualny na pewnym uczniu. Już wtedy śledczy zajęli się sprawą chłopca, ale nie znaleźli dowodów na to, że chłopiec padł ofiarą przestępstwa na tle seksualnym. 

Trzy lata po pierwszych symptomach, chłopiec znalazł się w pogotowiu rodzinnym w Mosinie, gdzie pracował były policjant. Właśnie tam rozpoznano u małego chłopca syndrom stresu pourazowego. Dopiero kiedy chłopiec zrozumiał, że znalazł się w bezpiecznym miejscu, postanowił opowiedzieć, co mu się przydarzyło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałt, który mógłby nigdy nie ujrzeć światła dziennego

Krzysztof Matusiak, który zajął się chłopcem od początku wiedział, że mały kryje w sobie wspomnienia traumatycznych przeżyć. 

- To była najbardziej dramatyczna historia, z jaką się zetknęliśmy, a trafiały już do nas i wciąż trafiają dzieci wykorzystywane seksualnie. Żadne nie miało jednak takiej traumy - wyznał były policjant. 

Na szczęście chłopiec zaufał policjantowi i postanowił wyznać, co działo się, kiedy spędzał czas z ojcem. Okazało się, że chłopiec był faszerowany tabletkami nasennymi, by później jego ojciec wraz kolegami mogli go bez końca gwałcić. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fiskus zrobił podatnikom "prezent". Nie wiemy czy się śmiać czy płakać

2. 
Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

Krzysztof K. za gwałt ze szczególnym okrucieństwem otrzymał, najwyższy możliwy wyrok, 15 lat pozbawienia wolności. Mężczyźni, który gwałcili dziecko razem z nim, otrzymali 12 i 6 lat za kratkami. Poznańska prokuratura, która zajęła się prowadzeniem sprawy chłopca, nie zgadzają się z wyrokiem sądu, są przekonaniu, że mężczyźni, którzy wielokrotnie gwałcili chłopca, zasługują na o wiele wyższe kary. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Powoduje co piąty zgon onkologiczny. W Polsce postawienie diagnozy często trwa zbyt długo
  2. Rząd szykuje kolejny program wsparcia. Skorzysta z niego tysiące Polek
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News