Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”

Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia” Źródło: unsplash.com/ Olaia Irigoien

Gwałt jest ohydną zbrodnią, jednak gdy ofiarami są dzieci, sprawa jest jeszcze bardziej poważna. Ta dziewczyna przeżyła w domu piekło przez własnego ojca, który bezlitośnie zgwałcił ją wiele razy. Co więcej, urodziła mu 6 dzieci.

Gwałt na własnej córce dla wielu osób jest rzeczą niewyobrażalną, ten mężczyzna jednak bez skrupułów wykorzystywał swoją córkę seksualnie. Ustalenia sądu w tej sprawie są wyjątkowo przerażające. Co więcej, oprawca ani przez chwilę nie okazał skruchy za swoje postępowanie.

Gwałt na własnym dziecku

Mężczyzna, którego personalia nie zostały ujawnione dla dobra sprawy, dokonał chyba jednej z najstraszniejszych zbrodni: skrzywdził swoją córkę. Napastnik miał ją wielokrotnie gwałcić - badania wykazały przynajmniej 36 takich przypadków. To jednak nie wszystko, bowiem w toku śledztwa okazało się, że gwałciciel jest także ojcem 6 dzieci swojej ofiary. Pierwsze z nich najpewniej zostało poczęte, gdy dziewczyna miała zaledwie 16 lat.

Biegli, którzy przeanalizowali sprawę, sądzą też, że Walijczyk miał gwałcić także jedną z dziewczynek urodzonych przez nastolatkę. Co więcej, robił im coś w rodzaju prania mózgu, by nie czuły się pokrzywdzone i bez negatywnych emocji oddawały się jego żądzom. Ponadto stosował także różne formy przemocy psychicznej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna odpowie za gwałt

Mimo dowodów, jakie zostały zaprezentowane w sądzie, gwałciciel nie przyznał się do winy. Uważa, że córka sama chciała uprawiać z nim seks, a do tego szantażowała go. Miał też nie wiedzieć, że są ze sobą spokrewnieni. Jego zeznania nie przekonały jednak sędziego, który bardzo dobitnie wyraził się o tej okropnej zbrodni. Przyznał, że widział w pracy już wiele skrajnych przypadków, ten jednak przewyższa każdy z nich.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

- Od 40 lat zajmuję się sprawami karnymi jako adwokat czy sędzia. Muszę jednak przyznać, że jest to zdecydowanie najbardziej obrzydliwa i odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia w całej swojej karierze - powiedział Paul Thomas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Matka weszła do sypialni córki. Natychmiast zadzwoniła po policję, z szoku nie mogła prawie mówić
  3. Przez 10 lat leczyła się, by móc zostać mamą. Jak w końcu jej się udało, lekarz przyznał się do koszmarnego błędu
  4. Ślub został przerwany, jak nagle ktoś z tyłu kościoła zaczął krzyczeć. Panna młoda odkręciła się i zalała się łzami
  5. Niewielu kierowców zdaje sobie z tego sprawę. Przez ten popularny błąd możesz stracić prawo jazdy nawet na kilkanaście lat

źródło: Wprost

Następny artykuł