W biały dzień skatował i brutalnie zgwałcił 8-latkę. Dzień wcześniej sąd zwolnił go do domu

W biały dzień skatował i brutalnie zgwałcił 8-latkę. Dzień wcześniej sąd zwolnił go do domu Źródło: materiały policyjne

Gwałt na dziewczynce był jego celem. Niewyobrażalne, co zrobił z małą 8-latką - lekarze i policja nie widzieli dawno tak brutalnej napaści. Co więcej, popełnił tę przerażającą zbrodnię już drugiego dnia po opuszczeniu więzienia.

Gwałt na bezbronnej dziewczynce w spokojnej okolicy obiegł wszystkie media. To, czego dopuścił się świeżo wypuszczony na wolność mężczyzna, jest wręcz niepojęte. Szczegóły tej sprawy są przerażające, ponieważ to, co zrobił swojej poprzedniej ofierze, przyprawia o dreszcze.

Gwałt, kradzież i pobicie - 8-latka przeszła prawdziwe piekło

W spokojnym Louisville w stanie Kentucky w USA sielskość zburzył brutalny czyn, którego dopuścił się 29-letni Cane L. Madden. Napastnik został oskarżony o gwałt, napaść i rabunek pierwszego stopnia. Wszystkiego doświadczyła mała, 8-letnia dziewczynka. W piątek około 16:30 czasu lokalnego, Madden postanowił napaść dziecko przez uderzenie go łopatą w głowę, a gdy już się osunął na ziemię, dopuścił się brutalnego gwałtu. Na koniec ukradł jej iPada.

Dziewczynka została natychmiast zabrana do pobliskiego szpitala dziecięcego, gdzie lekarz powiedział policjantom, że doznała złamania prawej czaszki, licznych skaleczeń i siniaków na głowie oraz "znacznego zasinienia i rozerwania ściany pochwy, co świadczy o napaści seksualnej". Gdy mundurowi zaczęli sprawdzać akta Maddena, wręcz oniemieli.

Gwałciciel odgryzł twarz swojej poprzedniej ofierze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cane Madden wpadł w ręce policji krótko po tym, gdy świadkowie zeznali, że widzieli go w okolicy przed i po zdarzeniu. On sam, już schwytany, postanowił wyznać funkcjonariuszom wszystkie szczegóły brutalnej napaści. Dzień wcześniej wyszedł z więzienia, ponieważ sąd uznał go za niepoczytalnego i niemożliwe było przeprowadzenie procesu w sprawie kradzieży z włamaniem, której Madden dopuścił się w maju.

Dzisiaj grzeje: 1. Zdjęcie Sablewskiej bez stanika w sieci! Internauci długo nie zapomną tego widoku

2. Prawdziwe zarobki w dyskoncie. Ujawnili, ile płaci Biedronka i Lidl

Z kolei w czerwcu zeszłego roku mężczyzna również trafił przed oblicze sądu. Został oskarżony o napaść, wykorzystywanie seksualne i groźby karalne na inną kobietę. W dodatku pozostawił widoczny uraz na twarzy swojej ofiary. Podczas seksualnego znęcania się, 29-latek wsadził na siłę palce do lewego oka kobiety, a drugą część jej twarzy odgryzł. Został wtedy uznany za niepoczytalnego i wyszedł na wolność.

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. Te 4 znaki zodiaku to najgorsze żony i mężowie. Uważaj na nie, przepuszczą każde pieniądze

Źródło: Courier Journal

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu