Powiedziała chłopakowi, że chce zachować dziewictwo do ślubu. Wpadł w szał i zamienił się w potwora, słyszała tylko swój krzyk

Powiedziała chłopakowi, że chce zachować dziewictwo do ślubu. Wpadł w szał i zamienił się w potwora, słyszała tylko swój krzyk Źródło: unsplash/Anthony Tran

Gwałt dla wielu kobiet jest traumą, z którą latami nie potrafią sobie poradzić. Jedna z Amerykanek wyznała, że jej utrata dziewictwa nastąpiła na skutek przestępstwa popełnionego przez jej ówczesnego chłopaka. Jej historia potrafi dogłębnie wstrząsnąć.

Gwałt jest jednym z najokrutniejszych przestępstw, jakich można się dopuścić. Kobiety często boją się opowiadać o tym, że były ofiarami przemocy seksualnej. Jedna z Amerykanek postanowiła przedstawić swój dramat ku przestrodze wszystkich młodych dziewczyn. Fakt, że nie była w stanie zakończyć bardzo toksycznej relacji, obrócił się przeciwko niej.

Gwałt był najgorszą chwilą jej życia. Nie chciała mu oddać dziewictwa, więc wziął je sam

Maycine Eley była młodą dziewczyną z dobrego, katolickiego domu, kiedy poznała ówczesną miłość swojego życia. Na samym początku była kochana, a chłopak zdawał się rozumieć, że życzy sobie ona, aby poczekać z inicjacją seksualną do ślubu. Po kilku tygodniach związku, kiedy odmawiała mu stosunków seksualnych, zaczął być względem niej agresywny i podejrzliwy.

- Szybko zaczął być strasznie podejrzliwy. Próbował przeglądać mojego Snapchata i czytać prywatne wiadomości. Chciał też koniecznie zaciągnąć mnie do łóżka, chociaż znał moje poglądy. Pochodzę z religijnej rodziny i planowałam zachować dziewictwo do ślubu. Namawiał też do picia alkoholu, bo myślał, że wtedy zmięknę - opowiada kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej pierwszy raz był przerażający

Kobieta wyznała, że jej chłopak odważył się na zrealizowanie swoich fantazji i nie bał się dopuszczenia przestępstwa. Kiedy namówił ją na drinka, ta padła pod wpływem środków dosypanych do alkoholu.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrol zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

- Zmusił mnie do wypicia drinka. Wystarczył jeden, żebym straciła świadomość, bo coś do niego dodał. Nie panowałam nad swoim ciałem i przelewałam mu się przez ręce. Pamiętam niewiele. Głównie mój krzyk: nie chcę, nie chcę! Nie potrafiłam otworzyć oczu. Wreszcie on się na mnie położył - opowiada Amerykanka.

Co gorsze, następnego dnia usłyszała od chłopaka, że cieszy się z tego, co zrobili w nocy. Gdy powiedziała, że nie wie o co chodzi, bo niewiele pamięta, wściekł się na nią, że nie pamięta swojego pierwszego razu. Po tych strasznych wydarzeniach w końcu zebrała się w sobie, by zakończyć ten toksyczny związek i teraz ostrzega inne kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starsze osoby będą zachwycone! Lidl przygotował dla nich WYJĄTKOWĄ niespodziankę
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Przenigdy nie myj kurczaka przed gotowaniem. FDA ostrzega, to grozi poważnym zatruciem
  4. Jolanta Kwaśniewska nie miała dla córki litości i wygarnęła jej to w twarz. "Wyglądasz jak wiejskie dziecko, chore na tyfus"
  5. Media dotarły do mężczyzny, który ma być biologicznym ojcem księcia Harry'ego. Księżna Diana miała z nim potajemny romans

źródło: Papilot

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News