Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat

Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat Źródło: .

Gwałt to zawsze bardzo ciężkie i traumatyczne przeżycie. Zwłaszcza, jeśli dopuszcza się go osoba, do której mieliśmy ogromne zaufanie. Do takiej sytuacji doszło na Dolnym Śląsku, gdzie ofiarą przestępstwa seksualnego stała się 18 letnia dziewczyna. Jej koszmar trwał przez 6 godzin. Nastolatka została wyjątkowo brutalnie i zbiorowo zgwałcona. Ta makabryczna historia wstrząsnęła całą Polską.

Gwałt 18-latki podczas jej urodzin wstrząsnął nie tylko mieszkańcami miasta. Dziewczyna została zgwałcona przez kolegę, z którym przyjaźniła się od lat, więc nastolatka nie spodziewała się, że ktoś taki mógłby wyrządzić jej krzywdę. Niestety, bardzo boleśnie się pomyliła.

Gwałt w urodziny

Oskarżony 18 letni Grzegorz G. w swoich czynach był wyjątkowo brutalny i bezczelny. W dniu urodzin swojej koleżanki podał jej "magicznego drinka" o fioletowym zabarwieniu. Przekonywał nastolatkę, że "to jest dobre". Dopiero po fakcie dziewczyna zorientowała się, że ona jako jedyna otrzymała taki napój. Była to rozpuszczona w płynie pigułka gwałtu

Bezwładną dziewczynę jej równieśnik gwałcił przez 6 godzin. Nie wystarczyły mu jednak same seksualne akty. Całość wydarzenia fotografował i nagrywał telefonem ofiary. Na drugi dzień śmiał się i pokazywał je swoim współlokatorom. Gdy nastolatka obudziła się po długim śnie, nie wiedziała co jej jest. Dopiero gdy włączyła telefon, zrozumiała co ją spotkało.

"Wszystko ją boli. Przyrodzenie, odbyt, gardło"

O tragedii dziewczyny wypowiedziała się jej matka. Opowiedziała o tym jakie dolegliwości miała jej córka. 

- Wszystką ją boli. Przyrodzenie, odbyt, gardło. Wszystkie fantazje, jakich się naoglądali na filmach erotycznych, spełnili na niej. Nie życzę żadnej kobiecie, żeby doświadczyła czegoś takiego - wyznała zdruzgotana matka. Na imprezie urodzinowej miały być zarówno koledzy nastolatki, jak i jej koleżanki. Na chwilę przed zaplanowanym wydarzeniem dziewczyna dowiedziała się jednak, że obecne będą wyłącznie osoby płci męskiej i ona.

- Traktowałam go jak brata. Mówił mi, że nigdy nie zapomnę tej osiemnastki – wspomina. Grzegorz G. miał rację. Tych urodzin dziewczyna nie zapomni nigdy. Po całym zajściu 18 latka próbowała popełnić samobójstwo. Przestała również chodzić do szkoły. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nic się nie stało, czyli reakcja rodziców oprawcy oraz personelu szpitala

Reporterka z programu UWAGA wybrała się z wizytą do rodziców 18 letniego Grzegorza G., który został oskarżony o gwałt. Ludzie odmawiają komentarza, tłumacząc jedynie, że ich dziecko nic nie zrobiło i jest niewinne. W swoich słowach są jednak mocno niekonsekwentni. Gdy reporterka oznajmiła im, że z całego zajścia są zdjęcia i filmy, reakcja rodziców nagle się zmieniła.

- To już jest inna inszość - odparł ojciec.

Rodzice jak widać są mocno zagubieni i ślepo zapatrzeni w swojego syna. Z informacji prokuratury wynika, że w momencie gwałtu w domu przebywało jeszcze 4 innych, dorosłych mężczyzn. Trzech z nich to Ukraińcy, a czwarty to kolega ze szkoły Grzegorza, Maksymilian. Maksymilian jest oskarżony o współudział w gwałcie, na Ukraińcach ciążą natomiast zarzuty nieudzielenia pomocy nastolatce. 18 letnia dziewczyna tragicznie potraktowana została również przez personel w szpitalu. Lekarz krzyczał na nią, pytając czemu się nie zabezpieczała. Podczas badania był wyjątkowo niedelikatny i oskarżał ją o kłamstwo. Pielęgniarki wyzywały ją od głupich.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska?
  4. Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich
  5. Będzie 700 plus dla wszystkich pracujących Polaków. Morawiecki ogłosił to dziś oficjalnie
  6. Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził?
     

Następny artykuł