Najpierw zgwałcił swoją córeczkę, później jej koleżankę. Ujawniono, jak haniebnych czynów dopuścił się 41-letni Polak

Najpierw zgwałcił swoją córeczkę, później jej koleżankę. Ujawniono, jak haniebnych czynów dopuścił się 41-letni Polak Źródło: .

Gwałt na córce, a następnie na jej koleżance. Światło dzienne ujrzały haniebne czyny, których dopuścił się 41-letni Polak. Przerażające zdarzenie, które miało miejsce w jednej z polskich miejscowości.

Gwałt zamienił życie dwóch dziewczynek w horror. Zbrodnie, których dopuścił się ojciec budzą przerażenie. Wydarzenia, które miały miejsce w jednej z polskich miejscowości wstrząsnęły mieszkańcami. 

Gwałt na córce i jej koleżance. Tragedia, która trwała latami

41-letni mieszkaniec Szczekocin w latach od 2015 roku do 2020 roku. Dopuszczał się haniebnych czynów względem swojej córki i jej koleżanki. Kiedy rozpoczęła się tragedia dziewczynek, nie miały one nawet 15 lat. Gwałt był horrorem, który nastolatki przeżywały przez pięć długich lat. 

Przerażające zdarzenia mogłyby nie ujrzeć światła dziennego, gdyby szkoła do której uczęszczała pokrzywdzona córka nie zauważyła, że dziewczynki zachowują się w nietypowy dla nich sposób. Dyrekcja szkoły, gdy tylko dowiedziała się o dramatycznych wydarzeniach, do których dochodzi w domu, natychmiast zgłosiła sprawę na policję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwałt, przemoc domowa, groźby. Mężczyzna usłyszał zarzuty.

Gwałt na dwóch dziewczynkach to nie wszystkie zbrodnie, które ma na sumieniu 41-letni mężczyzna. W toku sprawy wyszło na jaw, że mężczyzna dopuszczał się znęcania psychicznego także nad żoną. 

- Pierwszy z nich doprowadzenie za pomocą przemocy małoletniej córki do obcowania płciowego. Drugi z nich to doprowadzenie za pomocą przemocy innej małoletniej dziewczynki do obcowania płciowego. Kolejne zarzuty dotyczą znęcania się psychicznego nad żoną i córką. Ponadto, usłyszał zarzut grożenia córce pozbawieniem życia. W ten sposób próbował wymóc na niej milczenie - przekazał Piotr Wróblewski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda tym razem nie mogła pomóc mężowi. Nawet TVP nie ocenzurowało incydentu
2. Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie

Dziś 41-letni mężczyzna przebywa w areszcie. Wyrokiem sądu spędzi w nim trzy miesiące, po czym ruszy sprawa, w której usłyszał pięć zarzutów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  2. Do dzisiaj setki tysięcy Polaków muszą zapłacić 1400 złotych. Tylko nieliczni wymigają się od podwyżki
  3. Myślał, że znalazł zwykły kamyk. Kiedy wziął go rąk, aż pobladł, a prawda wyszła na jaw
  4. Małżeństwo rozwiodło się po 12 latach. Gdy żona zobaczyła męża pod prysznicem, nagle wszystko zrozumiała
  5. Magda Gessler zdradziła niesamowity przepis na kurczaka po polsku. Rozpływa się w ustach, domownicy będą oczarowani

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News