27-latek z polskiej wsi zgwałcił własną matkę. Ale jeszcze gorsze są rzeczy, które wyprawiał po wszystkim

27-latek z polskiej wsi zgwałcił własną matkę. Ale jeszcze gorsze są rzeczy, które wyprawiał po wszystkim Źródło: pexels.com

Gwałt na własnej matce to zaledwie początek haniebnych czynów, które na swoim sumieniu ma ten mężczyzna. 27-latek pochodzący z polskiej wsi zrobił coś, co mrozi krew w żyłach.

Gwałt, którego dopuścił się 27-latek, to początek wstrząsających czynów. Okazuje się, że zbrodniarz pochodzący z jednej z polskich wsi jest bardzo dobrze znany okolicznej policji. 

Gwałt na własnej matce, to zaledwie początek haniebnych czynów mężczyzny

Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku podzieliła się informacjami na temat zbrodniarza, który zeznawał w ostatnich dniach na komendzie policji. Podczas przesłuchania, funkcjonariusze zmuszeni byli słuchać wyznań mężczyzny, który sprawił ogromną krzywdę swojej własnej mamie

Podczas przesłuchania 27-latek szarpał się i próbował atakować funkcjonariuszy, którzy przebywali z nim w jednej sali. Awantury i groźby pod adresem policjantów nie były najbardziej przerażające. Mężczyzna wyznał, jak potwornych rzeczy się dopuścił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mieszkaniec gminy Płońsk bił nie tylko zgwałcił własną matkę. Okazuje się, że dusił ją, dociskał jej gardło kolanem, po czym zmusił ją do odbycia stosunku oralnego i czynności seksualnych. Podczas przesłuchania zeznał, że znajdzie matkę i zabije ją za to, że ośmieliła się poinformować o gwałcie. 

Za dwoje czyny w końcu trafi do więzienia

Mężczyzna jest bardzo dobrze znany okolicznym policjantom. Okazuje się, że w przeszłości zaatakował radiowóz i znieważył policjantów, za co otrzymał karę pozbawienia wolności w zawieszeniu. Oprócz tego, przeciw 27-latkowi toczy się kilka spraw jednocześnie, nie liczą gwałtu na własnej mamie. 

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letnia dziewczynka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

W tym momencie mężczyzna czeka na badania psychiatryczne i seksuologiczne. W zależności od ich wyników, będzie sądzony jako osoba poczytalna lub nie. Za gwałt grozi mu od od 3 do 15 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Emerytura przed 60. rokiem życia. Pomysł czeka tylko na realizację
  3. Hanna Lis wydała oświadczenie. Chodzi o hospitalizację Tomasza Lisa
  4. Dwoma składnikami odmienisz swoją sałatkę na święta. Rodzina będzie wniebowzięta, tak dobra nie była jeszcze nigdy
  5. Podczas ślubu w kościele goście nagle zaczęli po kolei wstawać. Pan młody nie wytrzymał, jego reakcja powala

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News