Wakacje 27-latki zakończyły się najgorszym możliwym koszmarem. Została zbiorowo zgwałcona. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Wakacje 27-latki zakończyły się najgorszym możliwym koszmarem. Została zbiorowo zgwałcona. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: .

Gwałt pozostawia w psychice ofiary ślad, który bardzo trudno jest wymazać. Niestety 27-latka przeżyła swój największy koszmar akurat wtedy, gdy miała spędzać swoje najwspanialsze chwile w życiu.

Gwałt dla wielu kobiet jest najgorszą rzeczą, jaka może je spotkać w życiu. Nikt, udając się na wakacje, nie przypuszcza nawet w najgorszych koszmarach, że może go spotkać taka potworność. Niestety podczas wyjazdu 27-latki do słonecznej Hiszpanii, chwile spędzone na zabawie i rozrywce zamieniły się w tragedię, która może z nią zostać do końca życia.

Hiszpańska policja stara się teraz schwytać grupę mężczyzn, którzy odpowiedzialni są za zbiorowy gwałt na 27-letniej turystce z Francji. Wszystko wydarzyło się na jednej z plaż, przy popularnym kurorcie wypoczynkowym. Jak na razie żaden ze sprawców nie został jeszcze schwytany.

Zbiorowy gwałt na 27-latce z Francji

27-latka tej potwornej nocy bawiła się wraz z przyjaciółką w jednym z klubów w kurorcie Platja d’Aro w pobliżu Girony. Niestety turystka wyszła z niego sama, co mogło przypieczętować jej tragiczny los. Po opuszczeniu klubu została zaciągnięta siłą przez grupę mężczyzn na pobliską plażę, a tam w brutalny sposób wykorzystana przez nich seksualnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy kobieta została porzucona przez swoich oprawców, trafił na nią przypadkowy przechodzień, który pomógł jej otrząsnąć się z tego, co właśnie miało miejsce. Poinformował także policję, która momentalnie rozpoczęła swoje działania.

Turystka z Francji została przetransportowana niezwłocznie do szpitala, gdzie zapewniono jej specjalistyczną opiekę. W tym samym czasie funkcjonariusze zaczęli gromadzić materiał dowodowy, aby jak najszybciej złapać winnych i postawić ich przed wymiarem sprawiedliwości.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez Polskę mogą przejść trąby powietrzne. Pilne alerty IMGW, lepiej zostańcie w domach
2. Uwielbiana gwiazda walczy ze straszliwą chorobą. W Polsce choruje na nią ponad milion osób

Niestety nie jest to jedyny tego typu przypadek w Hiszpanii, do którego doszło w te wakacje. W sierpniu zostali zatrzymani mężczyźni odpowiedzialni za brutalny gwałt na turystce z Norwegii. Sami również nie pochodzili z Hiszpanii, a z sąsiadującej z nią Francji. Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 18 do 19 lat, a swojej zbrodni dokonali w mieście Benidorm.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Na weselu uderzył żonę z całej siły podczas tańca. Goście byli wstrząśnięci
  3. Babcia ukarała 2-letnią wnuczkę. Teraz dziecku grozi amputacja stóp
  4. Pies zgubił się na wakacjach i desperacko próbował odnaleźć swojego pana. Niewyobrażalne, co się z nim działo przez 3 lata
  5. Brat zgwałcił 14-letnią siostrę. Jednak największy cios zadali jej właśni rodzice

źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News