Dziadek gwałcił 12-letnią wnuczkę. Ale najgorsze zrobił jej, jak zaszła w ciążę

Dziadek gwałcił 12-letnią wnuczkę. Ale najgorsze zrobił jej, jak zaszła w ciążę Źródło: .

Gwałt zniszczył życie tej biednej dziewczynki. Dziadek przez lata wykorzystywał ją seksualnie i zastraszał, gdy próbowała mu odmówić. Kiedy zaszła z nim w ciążę, zrobił coś okrutnego.

Gwałt, w szczególności na osobach nieletnich, jest jednym z najbardziej odrażających  i piętnowanych społecznie czynów. Ta sytuacja jeszcze bardziej przeraża, gdy weźmie się pod uwagę fakt, że to dziadek gwałcił własną wnuczkę. Co gorsza, pewnego dnia odkrył, że zaszła w ciążę. Wtedy zrobił coś strasznego.

Przerażający gwałt na nieletniej. Wszystko robił jej dziadek

Do tych przerażających wydarzeń doszło w Essex (Wielka Brytania). Oprawca małej Brave był jej przybranym dziadkiem. Zaczął się nią zbyt mocno interesować już wtedy, gdy miała zaledwie 5 lat. Często bywał w domu jej rodziców (przynajmniej raz w miesiącu) i często oferował pomoc w opiece nad nią. Rodzina mu w pełni zaufała. W końcu mężczyzna przeprowadził się bliżej domu, aby częściej przebywać z przybraną wnuczką.

Dziadek zaczął zadawać Brave dziwne pytania, jak choćby "jak całują się dorośli?". Później całował się z 5-latką, każąc jej jej zachować tajemnicę i nic nie mówić rodzicom. Mężczyzna powoli zdobywał zaufanie dziewczynki. Gdy dorastała i stawała się coraz bardziej świadoma, zaczął ją zastraszać, aby nadal nic nie mówiła. Po jej siódmych urodzinach regularnie wykorzystywał ją seksualnie. Gdy odmawiała, wkładał jej rękę do szklanki z wrzątkiem i groził, że zabije któregoś z jej braci. Przerażona Brave milczała i w strachu nie odmawiała dziadkowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Dziewczynka zaszła w ciążę. Wtedy dziadek zrobił coś okrutnego

Brave w wieku 12 lat zaczęła stała się zdolna do rodzenia dzieci. Pewnego dnia jej oprawca zauważył, że dziewczynka od dwóch miesięcy nie ma miesiączki. Zrobił jej test ciążowy, który potwierdził jego podejrzenia - Brave była w ciąży. Wtedy zrobił coś strasznego.

- Przyszedł kolega dziadka i rzucił mnie na ziemię. Myślałam, że on też mnie zgwałci. Jednak on mnie złapał i trzymał, a dziadek wepchnął mi wieszak - relacjonowała dziewczyna po latach od dramatu.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Jej koszmar zakończył się, gdy miała 14 lat. Wtedy mężczyzna pokłócił się z jej matką i dostał zakaz zbliżania się do jej rodziny. Gdy Brave skończyła 16 lat, zebrała się na odwagę, żeby przyznać się do tego, co zrobił jej przybrany dziadek. Sprawa trafiła na policję, a oprawca został aresztowany. Przyznał się do postawionych mu zarzutów i w końcu trafił do więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Beata Tyszkiewicz próbowała jej pomóc. Alkohol i depresja zniszczyły legendarną aktorkę, do dziś ludzie po niej płaczą
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Webniusy

Następny artykuł