Zwabili Pawła do lasu, katowali i gwałcili. Ale nie tylko to doprowadziło do jego strasznej śmierci

Zwabili Pawła do lasu, katowali i gwałcili. Ale nie tylko to doprowadziło do jego strasznej śmierci Źródło: .

Gwałt nie był najgorszą rzeczą, która spotkała Pawła chwilę przed śmiercią. Mężczyzna został potraktowany w okrutny sposób i aż trudno uwierzyć w to, kim byli jego oprawcy. Ta historia mrozi krew w żyłach.

Gwałt to jedna z najobrzydliwszych form przemocy względem drugiej osoby, dla której niemożliwe jest znalezienie jakiegokolwiek usprawiedliwienia. W tym wypadku ciężko jest uwierzyć nie tylko w sam gwałt, ale i w to, kto i dlaczego padł jego ofiarą. Pawłowi zgotowano prawdziwe piekło i pozwolono, by konał w męczarniach. 

Zwabiony do lasu i skatowany 

Do zdarzenia doszło w połowie grudnia 2017 roku w niewielkiej miejscowości Dołha. Jak podaje Fakt, 32-letni Paweł D. związany niegdyś z Białorusinką, 39-letnią Galiną J., został podstępem zwabiony do lasu, zgwałcony i brutalnie pobity. Nim jednak do tego doszło, po zakończonym związku z Galiną, mężczyzna miał się jej naprzykrzać, regularnie nachodząc ją w miejscu pracy i nękając. 

Choć kobieta związała się już z innym partnerem, 26-letnim Michałem W., Paweł miał nie dawać za wygraną, dlatego 39-latka postanowiła sama dać mu nauczkę. Namówiła ukochanego i znajomą Natalię M., u której 32-latek ponoć zadłużył się na sporą sumę pieniędzy i długo zwlekał ze spłatą, by podstępem zwabić go do lasu. To właśnie niejaka Natalia miała umówić się z Pawłem w miejscu, gdzie czekała już na niego Galina z partnerem. Michał W. najpierw pobił 32-latka kijem bejsbolowym, a następnie wrzucił do bagażnika i wywiózł do pobliskiego lasu. Tam rozegrał się największy koszmar, a dalsze katowanie Pawła to tylko część koszmaru, która go spotkała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie tylko gwałt doprowadził do jego śmierci 

Mężczyzna miał być na oślep okładany pięściami i kijem bejsbolowym przez 26-latka, po czym Galina najpierw zgwałciła go wibratorem, a następnie oddała na niego mocz. Sprawcy nagrali wszystko telefonem komórkowym. Po makabrycznych czynach przywiązali Pawła do drzewa taśmą i odjechali. Nazajutrz znaleźli go przechodnie, a mimo szybkiej interwencji, jego życia nie udało się uratować. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec zamknął się z córką w kuchni, mieli robić śniadanie. Nagle matka otworzyła drzwi i zamarła

2. Niestety, kolejny dramatyczny wieczór w Polsce. Nagły wybuch ognia na południu kraju

Sekcja zwłok wykazała, że do śmierci nie przyczynił się bezpośrednio gwałt, ale liczne obrażenia mózgu. Sprawą zajęła się policja, która szybko zatrzymała całą trójkę. Galina i jej partner usłyszeli zarzuty pozbawienia wolności 32-latka ze szczególnym okrucieństwem, doprowadzenia go przemocą do obcowania płciowego oraz pobicia, co skutkowało jego śmiercią. Zostali skazani na 25 lat więzienia, natomiast Natalia W. z zarzutem pomocy w zbrodni usłyszała wyrok 5 lat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od zawsze bała się pitbulla sąsiada. Pewnego dnia pies zaczął szczekać i ruszył do jej domu, natychmiast wezwali karetkę
  2. 11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch
  3. Jest afera. Cejrowski niewyobrażalnie poniżył Roksanę Węgiel i Viki Gabor
  4. Bierzesz ślub kościelny? Ksiądz może zadać ci intymne pytania, zmiana przepisów
  5. Masowe zwolnienia, na bruk trafi aż 80 tys. Polaków. Mogą ZWOLNIĆ także i Ciebie

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News