32-latek ze Złotoryi miał gwałcić małe dziecko. Matka w ogóle nie reagowała

32-latek ze Złotoryi miał gwałcić małe dziecko. Matka w ogóle nie reagowała Źródło: pixabay/stocksnap/ (zdjęcie poglądowe)

Gwałt na małym dziecku kompletnie wstrząsnął lokalną społecznością. Mężczyzna już niebawem odpowie za dopuszczenie się przestępstwa na tle seksualnym. Przerażające jest to, że matka malucha wcale nie reagowała na bestialskie czyny.

Gwałt, którego dopuścił się ten mężczyzna, zdaniem wielu osób wymaga najsurowszego wymiaru kary. Jak podają media, oskarżony zmusił małe dziecko do czynności seksualnych. Co więcej, matka dziecka ponoć była wszystkiego świadoma, jednak nie reagowała w żaden możliwy sposób. Do zdarzenia doszło w ubiegłym roku w Chojnowie (województwo dolnośląskie). 32-letni mężczyzna został oskarżony o dopuszczenie się przestępstwa na tle seksualnym na 18-miesięcznym chłopcu. Z obiegających wówczas media informacji, mogliśmy dowiedzieć się, że oskarżony miał zgwałcić dziecko.

Mężczyzna odpowie za gwałt na dziecku 

 Jak się okazało, to lekarze poinformowali o swoich podejrzeniach policję, po tym jak chłopiec trafił do szpitala, a ci zauważyli znaki, które ewidentnie wskazywały na wykorzystanie seksualne. Niedługo po otrzymaniu zgłoszenia i zbadaniu całej sprawy, funkcjonariuszom udało się pochwycić 32-latka. Został on niezwłocznie przewieziony do aresztu, gdzie chwilę później usłyszał zarzuty. 

- Zarzucono mu, że doprowadził przemocą małoletniego do poddania się innej czynności seksualnej, która wyczerpuje znamiona gwałtu - poinformowała prokurator. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Późniejsze informacje zdają się być jeszcze bardziej szokujące, bowiem podają one, że matka dziecka miała o wszystkim wiedzieć. Co więcej, świadomie zostawiła swojego synka pod opieką mężczyzny i to właśnie wtedy dopuścił się przestępstwa. Oboje już niebawem odpowiedzą przed sądem. Sprawcy grozi do 15 lat pozbawienia wolności, natomiast kobiecie do 5. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel   

Źródło: radiozet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News