Nie mogła uciec. Wyznania modelki z Dubaju są przerażajace

Nie mogła uciec. Wyznania modelki z Dubaju są przerażajace Źródło: unsplash.com

Gwałt jest najgorszym wspomnieniem w jej życiu. Nie przewidywała, że stanie się seksualną niewolnicą. Wszystko stało się w mieście, w którym niejedna kobieta zrobiła karierę - dla niej Dubaj to miasto, o którym na samą myśl płacze i ma drgawki.

Gwałt był nieodłączną częścią jej każdego dnia. Przez niespełna 2 miesiące była regularnie wykorzystywana i traktowana jak przedmiot. Nie zapomni już nigdy, że w takie traktowanie była zamieszana jedna z najbliższych jej osób.

Kiedy skończył się pierwszy gwałt nie sądziła, że wykorzystają ją setki innych mężczyzn

Anastazja Orłowa to rozchwytywana rosyjska modelka i tancerka. Jej talenty są doceniane przez wiele osób. Aby odpocząć od obowiązków, wybrała się na wakacje do Dubaju - ten kierunek obrała wraz ze swoim narzeczonym, Edgardem Marczenkowem. To właśnie on uczynił piekło z życia szczęśliwej dotąd 31-latki. Byli ze sobą rok, ale nic nie wskazywało na to, że Edgard może mieć naturę psychopaty.

Kiedy dolecieli do Dubaju, pierwsze kilka dni było jak z bajki. Skończyła się ona w momencie, kiedy Edgard zabrał jej paszport, a telefon zrzucił z 16. piętra apartamentowca, w którym się zatrzymali. Nie pamięta, ilu mężczyzn ją gwałciło - codziennie zjawiał się ktoś nowy. Edgard był bezlitosny i wszystko nagrywał. Wyśmiewał Anastazję i sprzedawał, a także bił.

Za pomocą jej ciała chciał odzyskać pieniądze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wykorzystywali ją różni mężczyźni - wiek, wygląd, karnacja, nic nie miało znaczenia. Dla Edgarda liczyło się tylko upokorzenie. Oddawała swoje ciało, bo jej narzeczony zagroził, że zabije całą jej rodzinę. Jej też o mało nie zabił, kiedy zadał jej szczególnie mocny cios w skroń. Kiedy sprawa wyszła na jaw, partner modelki tłumaczył się, że na spotkania z Anastazją wydał ponad 5 milionów rubli, a przez oddawanie ją innym mężczyznom chciał odzyskać choć część straconych pieniędzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Tragedia na placu zabaw, 5-letni Szymonek nagle zniknął. Nie udało się go uratować, jego ciało odnalazł tata

Anastazja bała się także uciekać, ponieważ w Dubaju kobiety nie są zbyt dobrze traktowane. Mają ograniczone prawa i obawiała się jeszcze większych kłopotów. Edgard oczywiście nie przyznaje się do winy - podczas innych zeznań przyznał, że nagrania, które zarekwirowała policja, są ustawione. Anastazja według niego miała mieć skłonności do BDSM i sama proponowała takie szaleństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. IKEA wycofuje niepozorny produkt. ŚMIERTELNIE groźny dla dzieci
  2. Zdradzał żonę z koleżanką z pracy. Złapała go z nią w łóżku i zrobiła kompromitujące zdjęcie
  3. Przerażające informacje w Polsacie. Pojechali na pogrzeb, nie wiedzieli, że na własny
  4. Zaczyna się. W Polskę lada moment uderzy gigantyczna fala zimna
  5. Zrozpaczona Kinga Rusin przekazała informacje o śmierci bliskiej sobie osoby. "Odszedł"

Źródło: O2

Następny artykuł