Zaatakował 16-latkę, zaciągnął ją w krzaki i zrobił porażające rzeczy. Trwają poszukiwania

Zaatakował 16-latkę, zaciągnął ją w krzaki i zrobił porażające rzeczy. Trwają poszukiwania Źródło: Pixabay arembowski

Gwałt na szesnastolatce wstrząsnął społecznością Gorzowa Wielkopolskiego. Mężczyzna, który zaatakował młodą dziewczynę, zaciągnął ją w krzaki i zrobił porażające rzeczy. Sprawą zajmują się policja i prokuratura. Niestety, do tej pory nie udało się znaleźć sprawcy tego potwornego czynu. Mimo upływu kilku dni wciąż trwają szeroko zakrojone poszukiwania.

Do gwałtu doszło w czwartek 25 czerwca, w późnych godzinach popołudniowych, na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim (województwo lubuskie). Nastolatka, która szła ulicami miasta, została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę. Napastnik dopuścił się potwornych czynów. Trudno uwierzyć w to, co spotkało tę młodą dziewczynę - szczególnie, że do tragicznego zajścia doszło w biały dzień, o 17:00, w czasie, kiedy wiele osób wraca z pracy.

Gwałt na szesnastolatce w Gorzowie Wielkopolskim

Ze względu na dobro szesnastolatki prokuratura zdecydowała się nie ujawniać jej danych osobowych. Dziennikarzom "Gazety Lubuskiej" udało się jednak dotrzeć do krewnych pokrzywdzonej dziewczyny. Osoby te postanowiły podzielić się opisem okoliczności zeszłotygodniowego zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Napastnik czekał na nastolatkę w okolicach schodów wejściowych do gorzowskiej filharmonii od strony ulicy Widok. Gdy dziewczyna opuściła budynek, chwycił ją, zatkał jej usta kawałkiem materiału i zaciągnął w okoliczne zarośla. To właśnie tam doszło do porażających scen. Szesnastolatka została brutalnie zgwałcona. Mężczyzna zagroził, że jeśli zgłosi sprawę na policję, zabije ją.

Według krewnych szesnastolatki napastnik był ubrany na czarno. Twarz zasłaniała mu maseczka ochronna, którą od czasu wybuchu pandemii koronawirusa nosi każdy z przechodniów. Wiadomo, że mężczyzna miał około trzydziestu lat, był wysoki, szczupły i krótkowłosy. Wszystko wskazuje na to, że ofiara zdołała zapamiętać wiele szczegółów, co z pewnością pozwoli na szybszą identyfikację sprawcy.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Kilkunastu pasażerów autokaru rannych, kłęby dymu. Trwa czarna seria na początek wakacji w Polsce

2. Przeżyli razem ponad pół wieku. Kiedy umierali, trzymali się za ręce

Sprawa została zgłoszona organom ścigania. Zajmuje się nią lokalna policja oraz Prokuratura Rejonowa w Gorzowie Wielkopolskim. Z informacji przekazanych przez Polsat News wynika, że nastolatka złożyła już zeznania przed sądem. Niestety, do tej pory gorzowska policja nie trafiła na ślad gwałciciela. Za ten potworny czyn grozi mu od dwóch do dwunastu lat pozbawienia wolności. Niestety, to nie jedyne tragiczne zdarzenie, do jakiego doszło w ciągu ostatnich dni. Ginekolog z Zabrza przez lata gwałcił i molestował kilkadziesiąt kobiet. Właśnie zapadł wyrok.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Na COVID-19 zachorowali klienci Lidla
  2. Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach
  3. 200 tysięcy polskich dzieci nie dostanie jednak bonu turystycznego? Trwają prace nad poprawką, czas ucieka
  4. Mama publikowała zdjęcie z córką, w sieci rozpętała się burza. Kiedy się przyjrzała, nagle zrozumiała, wszystko przez 1 szczegół
  5. 22-latka wracała ze swojego ślubu. W jednym momencie musiała się zatrzymać, doszło do tragedii
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało pilne oświadczenie. Polacy są zachwyceni „Super! Wreszcie nowoczesność”

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News