Zgwałcił 4-letnie siostry, ale nie to jest najgorsze. Zaraził je ciężką chorobą, rodzina jest zrozpaczona

Zgwałcił 4-letnie siostry, ale nie to jest najgorsze. Zaraził je ciężką chorobą, rodzina jest zrozpaczona Źródło: unsplash.com/ Jelleke Vanooteghem

Gwałt jest jednym z najstraszniejszych przestępstw na świecie. Ofiary, które doznały takiej traumy, przez wiele lat nie mogą dojść do siebie. Te dwie czterolatki przeżyły koszmar, ich sprawca zaraził je także okropną chorobą. Zbrodnia była straszliwa.

Gwałt zostawia piętno w psychice ofiary na wiele lat. Po traumatycznych przeżyciach potrzebna jest zazwyczaj pomoc terapeuty i psychiatry. Coraz częściej ofiarami stają się niewinne dzieci, tak jak te dwie małe bliźniaczki. Skrzywdziła je bardzo bliska osoba i do tego zaraziła ciężką chorobą. 

Gwałt na dziewczynkach 

Arturo Macarro Gutierrez, 36 letni mężczyzna w 2018 roku spotykał się z matką dwóch 4-letnich bliźniaczek. Pewnego dnia, jedna z dziewczynek poskarżyła się babci, że chłopak mamy ściągnął im spodenki i skrzywdził je. Dziecko natychmiastowo zostało zabrane do szpitala i przebadane. Wyniki wskazały, że mała dziewczynka ma rzeżączkę - chorobę przenoszoną drogą płciową. Wykonano dodatkowe badania. Okazało się, że obie dziewczynki zostały nie tylko zgwałcone przez mężczyznę, ale także zarażone chorobą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna usłyszał zarzuty

Mężczyzna, domyślając się tego, co go czeka, uciekł gdy tylko dziewczynki trafiły do szpitala. Policja znalazła go ukrywającego się na strychu swojego własnego domu. Mężczyzna nie przyznawał się do stawianych mu zarzutów, ale badania DNA wskazały, że obie dziewczynki zostały zgwałcone i zakażone przez mężczyznę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Stan kryzysowy w dwóch krajach. Poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa żywnościowego
2. Tragiczne informacje, 4 dzieci nie żyje. Byli bez żadnych szans, najstarsze miało 13 lat

Arturo Macarro Gutierrez usłyszał łącznie 4 zarzuty dotyczące napaści seksualnej na nieletnich. Ostateczny wyrok ma zapaść w kwietniu, wtedy okaże się na jak długo zostanie skazany gwałciciel. Dziewczynki niewątpliwie wykazały się ogromną odwagą, od razu informując babcię o całej sytuacji, która również błyskawicznie zareagowała. Bardzo często, gdy napastnikiem jest ktoś bliski rodzinie, dzieci oskarżane są o kłamstwo i nie są traktowane poważnie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

Żródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News