Grzyby pretekstem strasznego odkrycia
Unsplash/Nick Grappone
- 16 Listopada 2019

Poszedł do lasu, zamiast grzybów znalazł ludzką głowę. Przerażony natychmiast wezwał policję

Grzyby, które udało mu się zebrać tamtego dnia, raczej nie będą mu smakowały. Grzybiarz podczas jesiennej eskapady dokonał przerażającego odkrycia. Schylając się po kolejnego podgrzybka zauważył kryjącą się w krzakach ludzką głowę. Od razu zadzwonił na policję. Ta historia mrozi krew w żyłach.

Grzyby już nigdy nie posmakują mu tak samo. Ten grzybiarz przeżył prawdziwy szok podczas jednego ze swoich jesiennych spacerów. Zamiast relaksu doświadczył czegoś rodem z horroru. Nie wiedział, że schylając się po kolejne okazy poczuje odrażający odór, będący pierwszym zwiastunem tego okropnego doświadczenia. Kiedy podniósł wzrok, nie mógł uwierzyć własnym oczom. W krzakach leżała ludzka głowa.

Syn z kotemW środku nocy w pokoju syna przyłapała kota. Zobaczyła, co robią, i nie wytrzymałaCzytaj dalej

Grzyby przyczyniły się do rozwiązania sprawy policyjnej

Historia miała miejsce w podkarpackiej miejscowości Pustkowie - Osiedle. Mieszkaniec powiatu dębickiego wybrał się na spacer. Nic nie zapowiadało, że ten będzie inny niż wszystkie poprzednie. Nie oddalił się nawet zanadto od domu, gdy jego uwagę przyciągnął przykry zapach i dziwny kształt znajdujący się w krzakach. Gdy się do niego zbliżył, okazało się, że była to ludzka głowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta zrobiła na drutach z koronki ogrodzenie domu. Sąsiedzi je zobaczyli i błagali o takie samoCzytaj dalej

Mężczyzna od razu zadzwonił na policję. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Dzięki policyjnej bazie danych dość szybko udało się jednak ustalić, że porzucona część ciała nie jest suwenirem od lokalnego seryjnego mordercy, ale zagubioną głową 62-letniego Adama Z., który zaginął w maju 2019 roku. Na wiosnę w zagajniku przy ścieżce prowadzącej do Brzeźnicy policja znalazła jego okaleczone, bezgłowe ciało.

Tajemnica zaginionej głowy została rozwiązana dzięki grzybiarzowi

Zgodnie z ustaleniami policji, Adam Z. cierpiał na padaczkę. Najbardziej prawdopodobnym przebiegiem wydarzeń wydaje się, że podczas wiosennej przechadzki w lesie doznał szczególnie niebezpiecznego ataku i zmarł. O zaginięcie jego głowy funkcjonariusze oskarżają wygłodniałe po zimie zwierzęta, które miały ją oderwać i przenieść w inne miejsce.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje wielokrotny zdobywca Oscara. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Rodzina potwierdziła tożsamość Adama Z. na podstawie znaków szczególnych oraz dokumentów, które miał przy sobie. Grzybiarz z podkarpackiej miejscowości z pewnością nieprędko zapomni o swojej przygodzie, ale przynajmniej może żyć w przekonaniu, że jego odkrycie pomogło pogrążonej w żałobie rodzinie dopełnić powinności wobec zmarłego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żabka idzie w stronę fast foodów? Sieć wprowadziła nową, REWOLUCYJNĄ ofertę
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Najpiękniejsza 36-latka świata wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż. Zarobi kosmiczne pieniądze
  5. Noworodek cały pokryty łuskami, rodzicom włosy stają dęba. Czym jest "płód Arlekina"?

Marta Kaczyńska i córkiTak teraz wyglądają córki Marty Kaczyńskiej. Ostatnie zdjęcie powala na kolanaCzytaj dalej

źródło: radio zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News