Grzegorz zamordował żonę. Pomóżcie go znaleźć

Grzegorz zamordował żonę. Pomóżcie go znaleźć Źródło: Flickr/Piotr Drabik

Grzegorz dokonał rzeczy straszliwej. Zabójstwo jest jednym z najgorszych możliwych przestępstw, a odebranie życia osobie, której ślubowało się poświęcenie i miłość aż po grób jest czynem podwójnie złym. Policja prosi o pomoc w znalezieniu ukrywającego się mężczyzny.

Grzegorz ukrywa się przed policją. Nie wiadomo dokąd uciekł, ani z jakiego powodu nieustannie się ukrywa. Jednak jego zeznania są kluczowe w sprawie i wszystko wskazuje na to, że właśnie on jest odpowiedzialny za całe zło, które wydarzyło się w okolicach Świdnika.

Dramatyczne odkrycie w okolicach Świdnika

To miał być spokojny, niczym niezakłócony weekend, pierwsza sobota tegorocznej wiosny. Jednak w województwie lubelskim, na tym przyjemnym dniu cieniem położyła się tragedia, która miała miejsce gminie Trawniki.

Niedługo przed południem, dnia 23 marca do policji w Świdniku wpłynęło zgłoszenie o odkryciu ludzkich zwłok w jednym z domów. Dyżurny natychmiast podjął odpowiednie kroki i wysłani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że należą one do 38-letniej kobiety, mieszkającej w tym miejscu. Już na samym początku służby miały wyraźne przesłanki, że śmierć mogła nie nastąpić z przyczyn naturalnych.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali funkcjonariusze oraz pracownicy prokuratury. Zostało wszczęte śledztwo, a kluczową postacią do jego zakończenia jest postać Grzegorza, 35-letniego małżonka kobiety.

Grzegorz najprawdopodobniej zamordował swoją żonę. Policja apeluje o pomoc

Policja apeluje o pomoc. Grzegorz jest dość charakterystyczną osobą i jest duża szansa, że ukrywa się w okolicy. Został podany jego wizerunek.

Grzegorz Włodarczyk ma 35 lat. Liczy sobie 184 centymetry wzrostu, waży około 100 kilogramów. Jest dobrze zbudowany, budowa ciała została określona jako "krępa". Jego włosy są ciemne, krótkie, oczy zaś piwne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znakiem szczególnym Grzegorza jest tatuaż na lewej łydce, który przedstawia gitarę ze skrzydłami. Ponadto na jego lewym uchu widnieje wyraźny ślad po przekłuciu.

Pomimo użycia policyjnego helikoptera, wyposażonego w kamerę termowizyjną, do tej pory nie udało się go odszukać. Wszelkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje, które mogłyby przyczynić się do schwytania podejrzanego, proszone są o kontakt z policją. Służby apelują o ostrożność. Jakiekolwiek informacje w tej sprawie można zgłaszać osobiście w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Świdniku lub najbliższej jednostce policji. Można także skontaktować się telefonicznie, pod numerem (81) 749-42-10.

(źródło fot.: Policja)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną? „Cenię żonatych za dyskrecję”
  2. Maryla Rodowicz: mąż rozstał się z nią przez maila? Byli razem ponad 30 lat
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News