Po latach Grzegorz Markowski przerwał milczenie. Ujawnił prawdę o żonie, nikt nie miał pojęcia

Po latach Grzegorz Markowski przerwał milczenie. Ujawnił prawdę o żonie, nikt nie miał pojęcia Źródło: Instagram.com patrycja_markowska_official

Grzegorz Markowski przez lata unikał rozmów o prywatnym życiu, w końcu jednak wyznał prawdę. Uwielbiany wokalista opowiedział o swojej żonie, Krystynie. Niewiele osób o tym wie.

Grzegorz Markowski od lat jest mężem jednej kobiety. Niedawno wokalista zespołu Perfect udzielił szczerego wywiadu i wyznał prawdę o swojej żonie, Krystynie. Niewielu fanów o tym wiedziało, wcześniej gwiazdor unikał rozmów o prywatnym życiu.

Grzegorz Markowski planuje muzyczną emeryturę

Zespół Perfect ogłosił niedawno fanom smutne wieści, muzycy wybierają się na emeryturę. W tym roku miała odbyć się jubileuszowa trasa z okazji 40-lecia grupy, która miała być jednocześnie pożegnaniem ze sceną. Z powodu pandemii koronawirusa chwilowo wstrzymano plany koncertowe, jednak decyzja o zakończeniu kariery nie została cofnięta. Grzegorz Markowski udzielił wywiadu, w którym tłumaczy, dlaczego zdecydował się na muzyczną na emeryturę.

- Podjąłem tę decyzję, żeby nie stracić na wiarygodności. Przyglądałem się pisarzom, reżyserom, wykonawcom. Z czasem gubili impet, energię. Nikt ich nie chce za urodę rozliczać, ale jest pewien rodzaj autentyczności, której utraty nie mogę się nie bać. Dźwięki niosły mnie przez całe życie, ale w pewnym momencie poczułem, że robię się na scenie coraz bardziej nieprawdziwy, a zasób mojego akumulatora jako twórcy jest na wyczerpaniu. Na koncertach powinno być jak na filmach Hitchcocka – zaczynać się od trzęsienia ziemi, potem zaś napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Powiedziałem sobie, że mam 66 lat i nie będę starszym panem dorzynającym resztki talentu - wyznał wokalista w rozmowie z "Na Żywo".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grzegorz Markowski wiele zawdzięcza swojej żonie

Gwiazdor planuje skupić się na życiu rodzinnym. Od lat jest mężem Krystyny, ma dwójkę dorosłych dzieci, syna Piotra i córkę Patrycję. Jest również dziadkiem małego Filipa. W rozmowie z "Na żywo" gwiazdor zdradził, że żona była dla niego zawsze wielkim oparciem i to ona stawiała go do pionu w trudnych momentach.

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona 

3. Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Nawet niewielka dawka działa rakotwórczo

- Krysia to mój psychoanalityk, panuje nade mną, żebym nie poleciał za daleko. Żona jest tancerką, wie, jakie są ciemne strony sceny. Miała okazję występować w odległych zakątkach świata, zwiedziła cały glob, doskonale zdaje sobie sprawę, czym jest stres z tym związany. Niejednokrotnie przyglądała się mi, moim wybrykom i zwyczajnie kazała iść do kąta - przyznał gwiazdor.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przyłapany na wakacjach. Co on robi? Nie wiedział, że robią mu zdjęcia
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  4. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  5. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  6. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało
  7. 1400 zł świadczenia z ZUS czeka. Czas masz tylko do końca sierpnia
  8. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
  9. Polska płacze. Nie żyje Marian Haniszewski

Źródło: Pomponik

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News