Najgorsze wiadomości dla wszystkich fanów zespołu Perfect. Uwielbiany muzyk i wokalista, Grzegorz Markowski, odszedł z zespołu

Najgorsze wiadomości dla wszystkich fanów zespołu Perfect. Uwielbiany muzyk i wokalista, Grzegorz Markowski, odszedł z zespołu Źródło: youtube.com/GdziekolwiekJesteś

Grzegorz Markowski zasmucił fanów polskiego rocka. Legendarny wokalista postanowił zadeklarować swoje odejście z legendarnego zespołu Perfect. Ta informacja wstrząsnęła światem polskiej muzyki.

Grzegorz Markowski jest bez wątpienia jedną z największych ikon polskiego rocka. Dzięki występom w zespole Perfect, stał się jednym z najpopularniejszych, polskich wykonawców, który zapisał wielką kartę w historii krajowej muzyki. Po latach długiej i obfitującej w sukcesy kariery, muzyk postanowił zakończyć swoją współpracę z Perfectem i podał powód tej decyzji. 

Grzegorz Markowski odchodzi z zespołu. Fani Perfectu będą zawiedzeni

Informacje o tym, że Markowski planuje opuścić swoją kapelę, były powielane jako plotka przez wiele miesięcy. Po wielu spekulacjach lider formacji zabrał głos w sprawie i potwierdził, że zamierza przejść na emeryturę.

- Sympatia ludzi jest po naszej stronie, bo mamy dużo pięknych piosenek. Można je śpiewać jeszcze długie lata, ale byłbym nieuczciwy wobec muzyki, a muzyka to jest poważny kawał mojego świata. (...) Zostawiam im nazwę, zostawiam wszystko. Oni mają już jakieś projekty, pomysły. Ja po prostu przestaję funkcjonować w takim tempie - wyjaśnił artysta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Perfect będzie grał bez Markowskiego?

Mimo że ojciec Patrycji Markowskiej zapowiedział swoje odejście, to wiele wskazuje na to, że jego koledzy będą koncertować dalej. Wokalista przekonuje, że nie zamierza rościć sobie praw do nazwy i sam wolałby, aby zespół dalej istniał, ponieważ jego muzyka jest ponadczasowa. Dużo mówi się o tym, że artysta zrobi sobie przerwę w koncertowaniu, ale możliwe, że wróci później z emerytury, aby występować solowo.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagrano jakie rzeczy opiekunka żłobka robi dzieciom. Gdy rodzice zobaczyli film, byli przerażeni i wściekli

2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

- Nie odbieram zespołowi niczego. Po prostu odchodzę. Perfect zostaje, muzyka zespołu to kawał historii polskiego rocka, koledzy mają pomysły na siebie, nazwę, mogą zrobić z dorobkiem, co chcą – przyznał Grzegorz Markowski w rozmowie z gazetą "Pani".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna German przeżyła prawdziwy dramat. Przez długi czas żyła w "niewoli": "Widziałam tylko ścianę i drzewo"
  2. Hanna poszła do ginekologa. Po badaniu powiedział jej brutalne słowa, długo nie mogła dojść do siebie
  3. 2-letni chłopiec zaginął. Po kilku latach poszukiwań w końcu spojrzeli za kredens i odkryli porażającą prawdę
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: Na Temat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News