Dzisiaj po słowach Markowskiego na wizji DDTVN nagle zrobiło się przykro. W obecności córki przekazał smutną wiadomość

Dzisiaj po słowach Markowskiego na wizji DDTVN nagle zrobiło się przykro. W obecności córki przekazał smutną wiadomość Źródło: youtube.com/agora

Grzegorz Markowski zadziwił wszystkich w studiu Dzień Dobry TVN. W trakcie programu na żywo, w którym legendarny wokalista grupy "Perfect" wystąpił wraz ze swoją córką Patrycją, padła bardzo smutna deklaracja dla fanów polskiego rocka. Czy w słowach wokalisty należy doszukiwać się ziarna prawdy?

Grzegorz Markowski to bez wątpienia jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Artysta, kojarzony od lat z występami z grupą "Perfect" wystąpił dziś rano w TVN, gdzie powiedział o swoich najbliższych planach. Wszyscy, wraz z córką byli zszokowani taką deklaracją i nie mogli uwierzyć w słowa wokalisty, którego głos rozbrzmiewał przez całe pokolenia.

Grzegorz Markowski szokuje odważną deklaracją. Wszyscy w Dzień Dobry TVN nie mogli w to uwierzyć

Grzegorz Markowski, który jest w trakcie promocji swojego najnowszego singla zdradził, że jest to najprawdopodobniej jego ostatnia płyta, gdzie wystąpił w roli wokalisty. Słowa artysty podchwyciła Dorota Wellman, która zapytała muzyka, czy faktycznie zamierza w najbliższym czasie zakończyć karierę. Wtedy padła porażająca deklaracja, która wstrząsnęła nawet jego córką.

- Mam wrażenie, że taki potencjał na życie, na działanie, ten pewien rodzaj energii, który dostajesz od stwórcy, który dajesz ludziom, myślę, że ten zasób energii mi się kończy. Uczciwość każe mi pomyśleć o tym, że to już jest koniec drogi - powiedział Grzegorz Markowski

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Markowski nie chce być Jaggerem. Koniec kariery bardzo blisko

Mimo że wielu muzyków w wieku Markowskiego nadal występuje i skupia na swoich występach całe mnóstwo publiczności - jak chociażby zespół The Rolling Stones, który występuje nieprzerwanie od 1962 roku - to lider formacji "Perfect" uważa, że jego czas na estradzie dobiega końca. Według Markowskiego, wszyscy, którzy są w jego wieku i nadal decydują się na występy, są pozbawieni "rock'n'rollowej" energii, która jest niezbędna, aby wykonywać ten gatunek muzyki.

- Widzę ludzi, którzy przeszli tę barierę i są teraz bez energii, i to jest dla mnie smutny widok, szczególnie na scenie, szczególnie na rock'n'rollowej scenie, która rządzi się prawem energii - powiedział Grzegorz Markowski.

Wszystko wskazuje więc na to, że trwająca od 1970 roku kariera wokalna Markowskiego przejdzie do historii. Jak na razie, zespół "Perfect" ogłosił końca kariery.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Janusz Korwin-Mikke ma żonę młodszą o 44 lata! Gdy pokazał jak wygląda, ludzie zdębieli
  4. Doniesienia zagranicznych mediów o Agacie Dudzie rozkładają na łopatki. To trzeba zobaczyć na własne oczy, bo nie uwierzycie
  5. Rydzyk pilnie potrzebuje nowego samochodu. Żąda od wiernych słuchaczy 5 milionów złotych
  6. 103-latka właśnie wyszła za mąż. TVN zdradził szczegóły, które zwalają z nóg

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News