Tragiczna śmierć. Grzegorz Krychowiak załamany
Bartłomiej Chudy - 3 Grudnia 2018

Tragiczna śmierć. Grzegorz Krychowiak załamany

Grzegorz Krychowiak i całe środowisko jego klubu są w szoku. Klub reprezentanta Polski na dobre pożegnał się z jednym ze swoich największych talentów.

Grzegorz Krychowiak reprezentuje dziś barwy Lokomotiwu Moskwa. Po znakomitych sezonach w hiszpańskiej Sevilli, z którą dwa razy wygrywał europejskie puchary, jego kariera wyhamowała po przejściu do Paris Saint German. Po kolejnej przygodzie na Wyspach Brytyjskich Polak zdecydował się na kolejną zmianę środowiska piłkarskiego. Trafił do Rosji, do jednego ze stołecznych klubów, Lokomotiwu. Występuje tam razem z innym z Polaków, Maciejem Rybusem.

Tragedia w Lokomotiwie. Grzegorz Krychowiak opłakuje kolegę

Obaj przeżywają w ostatnich dniach wielki szok. Związany jest z tragiczną historią ich kolegi klubowego, rosyjskiego piłkarza Aleksieja Łomakina. Jak pisze "Super Express" na początku grudnia znaleziono Łomankina nieżywego. Rosyjskie media wskazują, że zaginął w nocy 30 listopada, a przyczyną była fakt, że młody piłkarz zamarzł na śmierć. Jego matka zaalarmowała policję natychmiast, kiedy przedłużająca się nieobecność syna zaczęła ją alarmować. Z jej relacji wynika, że 18-letni talent udał się wspomnianego dnia do klubu na badania medyczne. Łomakin grał na pozycji ofensywnego pomocnika, a więc pozycji ściśle powiązanej z tą na jakiej występuje nominalnie Grzegorz Krychowiak. Rosjanin był członkiem pierwszego zespołu, a Lokomotiw wiązał z nim ogromne nadzieje. Jego strata to nie tylko tragedia dla rodziny, ale i osłabienie jednego z czołowych klubów w Rosji.

Okoliczności śmierci wciąż niewyjaśnione. Zażywał środki po których zachowywał się "niewytłumaczalnie"

Rosyjskie służby prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci Łomakina. Dziś wiemy, że telefon nastolatka został w końcu odebrany po fali połączeń przychodzących 2 grudnia przez taksówkarza. Mężczyzna miał powiedzieć, że chłopak zostawił swój telefon w jego samochodzie. Kilka godzin później znaleziono go martwego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
W klubie mocno przeżywają tragiczną śmierć piłkarza. Lokomotiw wystosował kondolencje dla rodziny Łomakina, które przekazał poprzez media społecznościowe. - Jesteśmy zszokowani tą tragedią. Wyrażamy najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie - oświadczył klub na swoim koncie na Twitterze. W sprawie pojawia się jeden kontrowersyjny aspekt. Mama młodego piłkarza miała powiedzieć policji, że jej syn używał leku na rozszerzania źrenic oka. Jego zachowania po zażyciu środka stawały się "niewytłumaczalne".ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowski pobił się z Krychowiakiem?! Burza po meczu z Czechami
  2. Rozgoryczony Krychowiak przeprasza Polaków. O jego słowach mówią dziś wszyscy
  3. Ile zarabia Chodakowska? Zarobki ma jak z kosmosu
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. PS: Tajne negocjacje zakończyły się rekordowym transferem. Krychowiak przejdzie do PSG
skolimowskakamila14 gwiazd sportu, które odeszły zbyt wcześnie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News