Roztrzęsiona kobieta od razu chwyciła za telefon. Mężczyzna zdewastował grób z oburzającego powodu

Roztrzęsiona kobieta od razu chwyciła za telefon. Mężczyzna zdewastował grób z oburzającego powodu Źródło: Straż miejska w Świdnicy

Grób na cmentarzu w Świdnicy został zdewastowany przez mężczyznę. Świadkiem tego była przypadkowa kobieta. Powody, przez które do tego doszło, są niewiarygodne.

Grób na cmentarzu przy przy ul. Słowińskiej w Świdnicy został doszczętnie zdewastowany. Wszystko zauważyła kobieta odwiedzająca swoich zmarłych. Przyłapała winnego na gorącym uczynku. Zatrzymany mężczyzna tłumaczył się absurdalnie. Ciężko uwierzyć w powody, przez które zdecydował się zniszczył nagrobek.

Grób został doszczętnie zdewastowany w biały dzień

Dobrze znany lokalnej straży miejskiej bezdomny w biały dzień zdewastował grób na Świdnickim cmentarzu. Na gorącym uczynku przyłapała go przypadkowa kobieta, która w tym samym czasie odwiedzała swoich bliskich zmarłych. Zauważyła, jak mężczyzna wyrywa drewniany krzyż z pobliskiego nagrobka i oddala się z nim. Przed przyjazdem służb zdążyła jeszcze zrobić mu zdjęcie. Dowód przekazała funkcjonariuszom świdnickiej straży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Grób został pozbawiony drewnianego krzyża

Funkcjonariusze rozpoznali sprawcę. Był to dobrze im znany bezdomny, Jarosław F. Zlokalizowali go i szybko zatrzymali. Gdy zapytali go o powody oburzającego zachowania, nie umiał ich racjonalnie wytłumaczyć. Gdy dopytywali, powiedział strażnikom miejskim, że ukradł krzyż dla swojego kolegi. To oburzające tłumaczenie wywołało zdziwienie i szok u funkcjonariuszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Po cichu obniżono emerytury Polaków. Sytuacja dotyczy tysięcy osób

Jarosław F. już wcześniej miał problemy z prawem, dlatego strażnicy miejscy nie mieli problemów z identyfikacją mężczyzny z fotografii, którą przekazała im kobieta na cmentarzu. Był wielokrotnie karany za liczne wykroczenia popełniane pod wpływem alkoholu. Strażnicy przekazali hienę cmentarną policjantom. Za zniszczenie i grobu i ograbienie go z krzyża mężczyzna będzie odpowiadał przed Sądem Rejonowym w Świdnicy. Za ten czyn grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny podatek spadnie na barki milionów Polaków. Podstawowe zakupy HORRENDALNIE wysokie
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. Niestety, wydarzyło się najgorsze. Po 80 godzinach męczarni zmarło dziecko, którego walkę o życie obserwowały miliony ludzi
  4. Jak oduczyć szczeniaka gryzienia? Prosty i skuteczny sposób, dzięki któremu mały piesek oduczy się złego nawyku
  5. Wbiegł do pokoju księżnej Diany, była zalana łzami. Kiedy odkrył, co zrobiła jej matka, pogrążył się z nią w bólu

źródło: Super Express

Następny artykuł