Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom

Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom Źródło: Primer Impacto

Grób żony zszokował nie tylko męża, ale i lokalną społeczność. W pewnym momencie z mogiły zaczęły wydobywać się dziwne dźwięki. Kiedy dokonano wstrząsającego odkrycia, jeszcze długo nie trafiało do niego to, co właśnie zaszło.

Grób kobiety zwrócił uwagę jej męża i grabarza. Mężczyźni natychmiast zaczęli rozgrzebywać ziemię wraz z bliskimi zmarłej, by dokonać przerażającego odkrycia. Finału sprawy nie przewidział jednak nikt, przykre.

Historia ich miłości wywołuje łzy

Mąż musiał pożegnać swoją ukochaną żonę. Neysi Perez spoczęła w grobie na cmentarzu generalnym La Entrada w Hondurasie. Kiedy minął dokładnie dzień od jej pogrzebu, mąż zdobył się na to, by ponownie wybrać się w miejsce jej spoczynku. Ich historia nie jest zbyt szczęśliwa. 16-letnia kobieta poślubiła Rudy'ego Gonzaleza 3 miesiące przed śmiercią. Zaszła z nim w ciążę, dlatego rodzice pary postanowili zorganizować uroczystość. W dzień swojej śmierci nastolatka wyszła z domu, usłyszała strzały i padła na ziemię. Z ust zaczęła wydobywać się piana, a bliscy nie mogli jej ocucić. Rodzice stwierdzili, że mógł to być zły demon.

W związku z tym wezwany na miejsce ksiądz podjął się egzorcyzmów, ale stan żony Rudy'ego się nie poprawił. Zawieziono ją do szpitala, gdzie stwierdzono zgon. Nic już nie dało się zrobić. Rodzice dziewczyny niedługo po zorganizowaniu ślubu, musieli zabrać się za przygotowanie pogrzebu. Dzień po ostatnim pożegnaniu Rudy o mało nie dostał zawału.

Odwiedził grób żony, usłyszał łomot i wołanie. Finał wydarzeń łamie serce

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Położyłem rękę na grobie Neysi i usłyszałem odgłosy dochodzące z wewnątrz. Najpierw usłyszałem łomot, a potem jej głos. Wołała o pomoc. To był dzień po pogrzebie - relacjonuje Rudy. Pobiegł do grabarza z prośbą o pomoc. On również słyszał hałasy. Szybko poinformował rodzinę o swoim odkryciu, wszyscy zbiegli się i zaczęli rozbijać beton, odgarniać ziemię rękami. Kobieta nadal krzyczała o pomoc.

Dzisiaj grzeje: 1. Niedługo po śmierci taty Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy

2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

- Położyłam brudną dłoń na jej ciele. Neysi była ciepła i czułam jej słaby puls. Miała siniaki na czole i palcach. Wyglądało na to, że desperacko próbowała wydostać się z trumny - wspomina zapłakana kuzynka nastolatki. Szybko wyciągnięto "zmarłą" z trumny i zawieziono do szpitala. Lekarze byli pewni, że uda się uratować Neysi, jednak jej serce musiało zatrzymać się jeszcze w grobie wskutek ataku paniki, zanim została wyciągnięta. Zabrakło kilku minut, według lekarzy umarła przez niedotlenienie. Ostatecznie 16-latka została pochowana w tym samym grobie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Mięso, które kupował każdy Polak, pilnie wycofane. Porażająca prawda wyszła na jaw, jest afera
  4. Takich słów nikt się nie spodziewał. Koleżanka z pracy Pawła Królikowskiego umieściła po jego śmierci mocny post
  5. Małgorzata Kożuchowska w żałobie po śmierci przyjaciela. Piękne słowa pożegnania, serce pęka
  6. Nadeszła druzgocąca wiadomość. Robert Makłowicz stracił nagle tak wiele

Źródło: Dadu Buzz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News