Grób 10-latki
flickr.com NatalieMaynor
Weronika Wasiak - 24 Października 2020

Zajrzał za grób 10-latki i zamarł. Odkrył dziwne drzwi, prawda wyciska łzy z oczu

Zajrzał za grób dziewczynki i zaniemówił. Zobaczył tajemnicze drzwi, które nie były przypadkowe. Niewiarygodne, dokąd prowadziły.

Grób dziecka to bolesny obraz nie tylko dla pogrążonych w żałobie rodziców. Świadomość, że spoczywa tam mała, niewinna istota, której życie zgasło zbyt wcześnie, rozrywa serce na kawałki. Historia pewnego nagrobka wydaje się jeszcze bardziej poruszająca, a wszystko przez ukryte za nim przejście.

Daniel Martyniuk poniżył swoją obecną dziewczynę. Zdjęcie nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennegoDaniel Martyniuk poniżył swoją obecną dziewczynę. Zdjęcie nigdy nie powinno ujrzeć światła dziennegoCzytaj dalej

Zajrzał za grób i zobaczył drzwi. Powód wzrusza do łez

Mała Florence Irene Ford z Mississippi w Stanach Zjednoczonych miała zaledwie 10 lat, gdy zmarła. Powodem śmierci była podstępna choroba, a wszystko działo się w 1871 roku. Jej mama, Ellen, zupełnie się załamała. Długo nie mogła pogodzić się z tak nagłą stratą ukochanej córeczki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluDariusz Gnatowski przeszedł w życiu prawdziwą gehennę. W wywiadzie nie ukrywał swojego bóluCzytaj dalej

Z wielkim trudem zajęła się nagrobkiem, ale nie tylko. Kobieta poprosiła, by tuż za nim, a dokładniej w ziemi, umieścić niewielkie drzwi. Na pierwszy rzut oka, gdy były zamknięte, można by pomyśleć, że jest to zakryta część kanalizacji lub miejsce, gdzie ma powstać kolejny pomnik. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.

Na łamach serwisu "Bored Panda" możemy przeczytać, że prośba o drzwi nie była jedną. Ellen chciała, by pod nimi zbudowano schody, które finalnie miały ją prowadzić do... trumny Florence. Wielu taki pomysł może przerazić, ale kobieta miała ku temu szczególny powód.

Okazuje się, że dziewczynka od samego początku bała się burz. Zawsze przybiegała do mamy, bo tylko w jej ramionach czuła się najbezpieczniej. Gdy 10-latka zmarła, kobieta nie mogła znieść myśli, że teraz nie będzie mogła już być opoką dla ukochanej córeczki.

Poprosiła więc o wybudowanie schodów pod ziemią, które prowadziły do trumny Florence. Gdy na zewnątrz szalała burza, Ellen przybiegała na cmentarz, otwierała drzwi i schodziła w dół, by przez cały czas być przy swojej małej dziewczynce.

Dzisiaj grzeje:

1. Zacznie się dziś w nocy, część Polaków zostanie bez dostępu do własnych pieniędzy. Ważny komunikat banków

2. Zatrważające i niebywale smutne informacje o stanie Bogumiły Wander. Niestety, mąż nie może jej nawet odwiedzić

3. Lekarka z polskiego szpitala nie mogła już dłużej. Zdradziła, co się wyrabia obecnie w szpitalach

Nagrobek po dziś dzień wygląda tak samo, a internauci, do których dotarła ta niezwykła historia, nie potrafią ukryć wzruszenia. Postawa jest najlepszym dowodem na to, jak silna jest miłość matki do dziecka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wpadka w programie na żywo. Gdy reporter spojrzał pod nogi, nie mógł nad sobą zapanować, widzowie o mało nie pękli ze śmiechu
  2. Anna Lewandowska zdradziła swój sekret na idealną niedzielę. Niesamowity rosół, pyszności na obiad
  3. Prawdziwy dramat. Jolanta Kwaśniewska nie mogła dłużej milczeć
  4. Dziś wszyscy Polacy dostaną identycznego SMS-a od rządu. Znamy jego treść
  5. Będą mandaty za wychodzenie z domu w całej Polsce? Policja zdradza szczegóły, trzeba wiedzieć
  6. Kolonizacja Marsa do 2050 roku? Plany firmy SpaceX brzmią jak scenariusz filmu science-fiction, aż ciężko uwierzyć
  7. Otworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widok
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Bored Panda

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News