Sensacyjne doniesienia o grobie Woźniaka-Staraka tuż przed rocznicą śmierci. Dopiero teraz przechodnie zauważyli

Sensacyjne doniesienia o grobie Woźniaka-Staraka tuż przed rocznicą śmierci. Dopiero teraz przechodnie zauważyli Źródło: Grób Piotra Woźniaka-Staraka budzi kontrowersje

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia zeszłego roku na skutek wypadku na mazurskim jeziorze Kisajno. Producent filmowy został pochowany na terenie posiadłości w Fuledzie, którą zamieszkiwał wspólnie z żoną, Agnieszką Woźniak Starak. Grób mężczyzny od początku budził wiele kontrowersji. Teraz na jaw wyszły kolejne doniesienia.

Już dwa tygodnie po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka media obiegła informacja o tym, że zmarły producent zostanie ekshumowany. Powodem takiego stanu miał być fakt, że grób, w którym złożono jego ciało, nie spełnia przepisów prawnych związanych z bezpieczeństwem sanitarnym. Olsztyński sanepid od początku był przeciwny takiej formie pochówku. Mimo to rodzina zdecydowała się na realizację założonego planu, zakładając, że złożenie ciała w katakumbach nie wymaga zgody odpowiednich organów. Przez ostatni rok Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Giżycku gromadził dokumentację dotyczącą pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Procedury miały pomóc ocenić to, czy grób producenta został stworzony legalnie. Wyroku można spodziewać się z początkiem sierpnia.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka wzbudził sensację

W obliczu kontrowersji związanych z prawnym aspektem pochówku Piotra Woźniaka-Staraka, doniesienia przechodniów, którzy ostatnio odwiedzili Stare Powązki, wydają się być szokujące. Okazuje się, że na terenie warszawskiej nekropolii pojawił się grób producenta. Nagrobek został ozdobiony licznymi kwiatami, które składają się w kształt czerwonego serca. Tabloid "Fakt" doniósł, że istnieje możliwość, że rodzina Staraków zdecydowała się na ponowny pochówek mężczyzny. Wydarzenie miało zbiegać się z czterdziestymi urodzinami zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka, które przypadały na 10 lipca bieżącego roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na ten moment żaden z członków familii nie zdecydował się na zaprzeczenie lub potwierdzenie tej hipotezy. Zarząd Starych Powązek również odmówił dziennikarzom "Faktu" komentarza w tej sprawie. Zarządcy twierdzą, że nie wiedzą, kiedy grób pojawił się na terenie nekropolii. Pewien internauta, Igor Strojecki, zdecydował się na podzielenie się zdjęciami nowego nagrobka producenta. Na opublikowanych przez niego zdjęciach widać, że miejsce pochówku jest bardzo zadbane i otaczają je liczne znicze. Użytkownik portalu Facebook sugeruje, że Stare Powązki są miejscem, w którym obecnie spoczywają prochy producenta.

Dzisiaj grzeje: 1. W końcu. Rafał Trzaskowski zabrał głos po wyborach, skierował słowa do Andrzeja Dudy
2. Jurkowi Owsiakowi puściły nerwy. Lider WOŚP ostro wypowiedział się na temat wyborów

Piotr Woźniak-Starak zginął niemal rok temu na jeziorze Kisajno. Śledztwo wykazało, że 39-latek wypadł z łodzi motorowej. Poszukiwania ciała trwały kilka dni. Milioner został odnaleziony dopiero cztery dni po wypadku. Przyczyną śmierci mężczyzny były obrażenia głowy. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie ujawniła, że badania chemiczne krwi wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu aż 2,4 promila alkoholu etylowego. Kobieta, która przebywała z nim na łodzi, wyszła z wypadku bez szwanku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła oburzona wynikiem wyborów. Skierowała pod adresem Andrzeja Dudy kilka ostrych słów (FOTO)
  2. Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacje
  3. Żona Rafała Trzaskowskiego powiedziała całą prawdę po wyborach. Jej słowa podbijają sieć
  4. Majka Jeżowska poszła na całość. Porównała Andrzeja Dudę do Zenka Martyniuka
  5. Wybory będą powtórzone? Niepokojące doniesienia o nieprawidłowościach
  6. Paulina Młynarska do Kingi Dudy: „Twój tato zgotował ludziom horror. Co ty tam w ogóle wczoraj robiłaś?”

Źródło: Pomponik/Polsat News

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News