Koszmarne sceny na polskim cmentarzu. Z grobu dziecka nic nie zostało, prawda wyciska łzy z oczu
Joanna Szwalikowska - 6 Września 2020

Koszmarne sceny na polskim cmentarzu. Z grobu dziecka nic nie zostało, prawda wyciska łzy z oczu

Niewiarygodne i oburzające sceny na polskim cmentarzu. Dziecięcy grób został rozkopany oraz splądrowany. Prawda dotycząca tego okropnego zdarzenia wyciska łzy z oczu. W miejscu pochówku znajduje się teraz półmetrowa dziura. Sprawą zajęła się już policja.

Nieopodal Modliszowa na Dolnym Śląsku historyk Łukasz Kazek dokonał wstrząsającego odkrycia. Dziecięcy grób znajdujący się na tamtejszym cmentarzu został rozkopany i bestialsko splądrowany. W jakim celu? Prawda wyciska z oczu łzy.

Zenek Martyniuk załamany oszukany Daniel MartyniukZenek Martyniuk jest załamany. Porażające doniesienia, został perfidnie oszukanyCzytaj dalej

Rozkopany i splądrowany dziecięcy grób. Oburzający powód

Niestety jak widać, chciwość niektórych ludzi nie zna żadnych granic. Dziecięcy grób na cmentarzu nieopodal Modliszowa na Dolnym Śląsku został rozkopany. Teraz w tym miejscu znajduje się półmetrowa dziura. Wyjęto z niej kosztowności oraz uszkodzono nagrobek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lech Wałęsa dzieciPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

Oburzające znalezisko odkrył historyk Łukasz Kazek. Ktoś, za nic mając sobie cześć oraz pamięć zmarłych, bezdusznie rozkopał dziecięcy grób, który znajduje się na cmentarzu ewangelickim w Modliszowie pod Świdnicą. Podczas kręcenia odcinka na kanał "History Giking" Łukasz Kazek natknął się na dziurę znajdującą się w miejscu pamięci. Sprawa została natychmiast zgłoszona na policję. 

Radiowóz oraz technicy policyjni zjawili się bardzo szybko na miejscy, po czym zbadali miejsce pochówku. Jak wynikło z ich ustaleń, nagrobek został złamany, prawdopodobnie przez szabrowników. Sprawcy, którzy posunęli się do tego okropnego czynu, będą musieli stawić czoła poważnym konsekwencjom. Poszukiwania ukrytych zabytków bez stosownych zezwoleń to przestępstwo. Grozi za nie kara grzywny, a nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Takie same kary obowiązują za znieważenie miejsca spoczynku zmarłej osoby. Łukasz Kazka wypowiedział się na temat tego, co prawdopodobnie mogło zginąć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zakaz, który rozwścieczył Polaków, już nie obowiązuje. Mamy potwierdzenie

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Pilny komunikat do wszystkich Polaków. Sytuacja lada moment będzie krytyczna

- Niemcy, opuszczając tereny Dolnego Śląska po przegranej wojnie w 1945 roku, ukrywali w słoikach, kankach czy kamiennych garnkach cenne pamiątki, biżuterię czy nawet złoto. Chowali je charakterystycznych miejscach, niekiedy nawet w grobowcach. Nowi osadnicy wiedzieli o tym i, szukając wartościowych depozytów, plądrowali takie miejsca. Proceder szabru kwitnął przede wszystkim tuż po wojnie, ale do dzisiaj możemy natknąć się na ślady nielegalnych poszukiwań - przekazał historyk. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Grozi ci mandat, o którym możesz nawet nie wiedzieć. Chodzi o naprawdę pokaźną kwotę
  2. Pszczoły mają lek na nowotwory. Zaskakujące wnioski naukowców
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Masowo popełniamy 5 błędów w pieczeniu ciast, dlatego nie wychodzą albo pojawia się zakalec. Każdy z nas zrobił choć jedną rzecz z listy

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News