Grób Anny Przybylskiej
EAST NEWS
Weronika Wasiak - 5 Października 2020

Wyciekły zdjęcia mamy Ani Przybylskiej na grobie córki. Bardzo przejmujący widok

Jak dziś wygląda grób Anny Przybylskiej? W dzień rocznicy śmierci aktorki do sieci wyciekły zdjęcia jej mamy stojącej przy pomniku córki. Ciężko powstrzymać łzy.

Grób Ani mieści się na Cmentarzu Parafialnym w Gdyni-Oksywiu. Aktorka została tam pochowana 9 października 2014 roku, dokładnie 4 dni po wstrząsającej dla całego kraju śmierci. Dziś mija dokładnie 6 lat od momentu, w którym wszystkie media w Polsce spowiła możliwie najgorsza wiadomość. W pochówku uczestniczyło szerokie grono krewnych, przyjaciół, kolegów i koleżanek po fachu, a także fanów. Wówczas na nagrobku złożono dziesiątki wieńców i zniczy. A jak dziś, w rocznicę śmierci, wygląda to przejmujące miejsce?

TVP - nie żyje polski artystaTVP przekazało niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje słynny polski aktor i reżyserCzytaj dalej

Niewiarygodne, jak 6 lat po śmierci Ani Przybylskiej wygląd jej grób

Z uwagi na kolejną rocznicę odejścia wspaniałej aktorki, dziennikarze Faktu poprosili jej mamę, Krystynę Przybylską, o krótką rozmowę, a także udali się z nią na cmentarz w Gdyni, by odwiedzić grób Ani.

- Anię lubili wszyscy, kochano ją, a przecież była zwyczajną dziewczyną. Ona po prostu miała ogromną charyzmę - tak w rozmowie z Faktem wspomina córkę pani Krystyna Przybylska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Mama zmarłej aktorki wykorzystała również okazję do tego, by podziękować wszystkim za niezwykłą życzliwość i otuchę, jaką obdarowują ją już od 6 lat. Gdy 5 października 2014 roku do mediów dotarła informacja o śmierci 35-letniej wówczas aktorki, na panią Katarzynę i całą jej rodzinę spłynęła fala kondolencji i słów wsparcia.

- Jestem bardzo dumna z moich córek. Dziękuję wszystkim za pamięć o Ani i za życzliwość - mówiła dla Faktu z trudem powstrzymując łzy.

Razem z dziennikarzami tabloidu pani Krystyna odwiedziła grób córki, a zdjęcia z tej rozrywającej serce chwili magazyn opublikował w jednym ze swoich najnowszych artykułów. Widok niejednemu rozerwie serce na kawałki - choć od wielkiej tragedii minęło już 6 lat, grób Ani nadal jest pełen świeżych kwiatów i zapalonych zniszczy. Jest też uporządkowany, co jasno daje do zrozumienia, że krewni i przyjaciele często ją odwiedzają.

Dzisiaj grzeje:

1. W akcji straż, wojsko i karetki, ludzie są masowo wywożeni. Niepokojące sceny na zachodzie Polski

2. Wszystkich Świętych 2020. Cmentarze zostaną zamknięte 1 listopada? Rzecznik rządu odpowiada

3. Mamy potwierdzenie, dwóch księży zakażonych koronawirusem. Sanepid pilnie szuka wiernych

Z uwagi na kolejną rocznicę śmierci aktorki na kilka słów wspomnień zdecydowała się nie tylko jej mama, ale też pierworodna córka. Oliwia w wywiadzie dla "Vivy!" opowiedziała, co wydarzyło się po śmierci mamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Siostra artystki pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie, poruszające
  2. Tragedia z samego rana. Legenda sportu nie żyje, przegrała ciężką walkę z rakiem
  3. Media przekazały tragiczną informację. Nie żyje wielka postać, miał koronawirusa
  4. Dorota Szelągowska miała koszmarny wypadek, nie mogła chodzić. Porażające wyznanie, przestała ukrywać
  5. Dorota Gardias już nic nie ukrywa. Porażające słowa ze szpitala, przeżyła dramatyczne chwile
  6. Nic tak nie koi nerwów, jak domowy syrop z melisy. Zdradzamy najlepszy przepis

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News