Małgosia 1 listopada pojechała z rodziną na cmentarz. Nie spodziewała się, że jej teściowa zachowa się tak obrzydliwie, nie może jej przebaczyć

Małgosia 1 listopada pojechała z rodziną na cmentarz. Nie spodziewała się, że jej teściowa zachowa się tak obrzydliwie, nie może jej przebaczyć Źródło: Pixabay / krzys16

Grób bliskiego nie był dla tej rodziny miejscem zadumy. Małgosia była oszołomiona tym, co przy mogile zrobiła jej teściowa. Nie w taki sposób chciała spędzać święto zmarłych.

Grób bliskiego był miejscem corocznych spotkań rodziny jej męża. Małgosia nie spodziewała się, że jej teściowa zachowa się w taki sposób. Bardzo ją to zabolało. Mąż powiedział jej, że jego rodzice tacy już są i ma się tym nie przejmować.

Grób krewnego to dla Małgosi ważne miejsce spotkań rodzinnych

Małgosia mieszka nad morzem, ale pochodzi z Zakopanego. Nie ma zbyt częstej okazji do odwiedzania grobów swoich bliskich. Dlatego w czasie święta zmarłych wraz z mężem odwiedzają jego rodzinę. Nie podoba jej się jednak to, jak jego krewni spędzają ten czas.

- W tym dniu najczęściej zapalam znicz pod krzyżem, modlę się za moich bliskich, a razem z moim mężem odwiedzam groby jego krewnych. Myślę, że to normalne i że robi tak większość rodzin, ale nigdy nie spodziewałabym się, że to może być pretekstem do tego, aby ludzie zachowywali się w tak okrutny sposób jak rodzina mojego męża - napisała Małgosia.

Kobieta żali się, że jej teściowa wraz z rodziną zupełnie nie podziela jej zamiłowania do zadumy i refleksji. Nad grobami najczęściej dyryguje i jest przy tym bardzo nieprzyjemna.

- To, co robią, sprawia, że mam dreszcze na ciele… Spotykamy się przy grobie i akurat rodzice Mateusza przychodzą w momencie, kiedy układamy znicze i jego matka odpycha mnie na bok i mówi, że nie tak mają być poukładane znicze, ponieważ na grobie ma być ład. Do tego dowiedziałam się, że moje zielone znicze są kiczowate i że następnym razem, jeśli będę chciała kupić coś tak brzydkiego, to żebym skonsultowała z nią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dla rodziny mężczyzny grób bliskiego to idealne miejsce na plotki

Nie to jest jednak najgorsze. Najbardziej boli ją, że teściowa wraz z rodziną wszystkich bezwstydnie obgaduje.  Małgosia podkreśla, że dla niej to zachowanie jest obrzydliwe. 

- Obgadują ciężarną Kasię, która samotnie będzie wychowywać dziecko, mówiąc, że na pewno się puszczała i że wielu było w jej mieszkaniu. Nie mają zamiaru także przestać oczerniać Piotrka, który jeździ na tirach oraz jego żony, Agnieszki. Mówią, że na pewno go zdradza, skoro chłop pół roku w domu, a pół roku w innym państwie. Niestety obrywa się także zmarłym, którzy odeszli z tego świata - kontynuuje kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

Kobieta nie może zrozumieć tego zachowania. Jest jej bardzo przykro. Chciała porozmawiać o tym z mężem, ale uprzedził ją mówiąc, że tacy już są i ma się nie przejmować.

-To chwila, by móc wspomnieć w pozytywny sposób zmarłą osobę, a przede wszystkim nie to jest najważniejsze, aby obgadywać ludzi, którzy byli lub są nam bliscy. Obgadują kogoś, a po chwili ta osoba podchodzi do grobu, a oni się z nią czule witają i mówią jak dobrze wygląda - kończy wiadomość rozżalona kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz, co czeka Twoje pieniądze
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

źródło: Popularne

Następny artykuł