Ujawniono nieznane zdjęcie Torbickiej. Fani nie dowierzają, są w szoku

Ujawniono nieznane zdjęcie Torbickiej. Fani nie dowierzają, są w szoku

Trudno powiedzieć, na czym polega wyjątkowość gwiazd. Sukces? Pieniądze? Sława? Robią rzeczy, które są niedostępne dla zwykłych ludzi, co sprawia, że jesteśmy ciekawi tego, jakie są prywatnie. Niedawno do Internetu wyciekło nieznane wcześniej zdjęcie, na którym została uwieczniona Grażyna Torbicka. Fani byli w szoku.

Zdjęcie, które można znaleźć na profilu jednego z jej fanklubów pokazuje Grażynę Torbicką razem z Izabelą Trojanowską na Festiwalu Filmowym w Cannes. Obie Panie są w szampańskich nastrojach, które widać na zdjęciu. Są uśmiechnięte, mają bardzo dobrą energię i wyglądają fantastycznie. Tak Torbicka, jak i Trojanowska ubrane są na nim w klasyczny i skromny sposób, jak zwykle pokazały klasę. Fani bardzo szybko zareagowali na zaskakującą nowinkę, reakcja była bardzo ciepła co świadczy o tym, jaki mają stosunek do Torbickiej.

Grażyna Torbicka na fotografii sprzed 19 lat

- Grażynko jak Ty się cudownie ślicznie prezentujesz obok Izy, to cudownie ze jesteś razem z naszym pokoleniem tak trzymać, kochana moja Grażko śliczna - napisał ktoś z internautów. - Jakie śliczne. Jakie młode! Zaklęte w zdjęciu na zawsze... - stwierdził ktoś inny. - Czas się dla Pań zatrzymał piękne zawsze - zauważył jeden z fanów. Choć w marcu 2016 roku Grażyna Torbicka odeszła z TVP po 31 latach pracy, fani dalej postrzegają ją jako wielką osobowość telewizyjną. Wielokrotnie była nagradzana za swoją pracę, jest laureatką nagrody Wiktora, Super Wiktora, trzech Telekamer i Złotej Telekamery.

Kim jest Grażyna Torbicka?

Grażyna Torbicka miała swój debiut w telewizji w 1985 roku w programie "Sportowa niedziela". Występowała wtedy u boku Włodzimierza Szaranowicza. Rok później była konferansjerką 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Szerokiej publiczności znana jest z programu "Kocham Kino", który prowadziła razem z Tadeuszem Sobolewskim na antenie TVP2. Była gospodynią wielu festiwali i konkursów, m.in. Camerimage, festiwalu filmowego w Cannes, Berlinie, Bari i Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina. Grażyna Torbicka Zdjęcie Torbickiej i Trojanowskiej, fot. Instagram.com
PRZECZYTAJ KONIECZNIE:
  1. Niezwykły gest Beaty Kozidrak. Zrobi to dla zmarłego brata
  2. Tragedia na planie show TVN! Życie gwiazd na włosku
  3. Sensacyjne doniesienia! Biedroń rezygnuje z prezydentowania w Słupsku
Następny artykuł