Torbicka dzięki sztuczkom wciąż wygląda jak petarda. Szokujące, że ma już tyle lat, kojarzy się Wam z emeryturą?

Torbicka dzięki sztuczkom wciąż wygląda jak petarda. Szokujące, że ma już tyle lat, kojarzy się Wam z emeryturą? Źródło: screenshot/TVP VOD

Grażyna Torbicka niedługo będzie mogła przejść na emeryturę. Mimo to wciąż prezentuje się znakomicie, a urody niejedna kobieta może jej pozazdrościć. Gwiazda postanowiła zdradzić tajemnicę tego, jak dba o swój wygląd. Jest zaskakująco prosty.

Grażyna Torbicka przez wielu uważana jest za jedną z najpiękniejszych prezenterek TVP. Od samego początku kariery dała się poznać jako kobieta z niesamowitą klasą, wyczuciem stylu i wytwornym gustem, a do tego swoimi manierami potrafiłaby zawstydzić większość Polaków. Choć sama zainteresowana jest bardzo skromna i nie zgadza się z tymi komplementami, postanowiła wyjawić, jak o siebie dba.

Grażyna Torbicka opowiedziała o swojej metodzie na wspaniały wygląd. To bardzo proste

Grażyna Torbicka zdradziła, że jednym z jej sekretów jest aktywność fizyczna. To jej zawdzięcza doskonałą formę i świetną figurę. Prezenterka przyznaje też, że nigdy nie przepadała za siłownią czy joggingiem. Nawet powszechna moda na te rodzaje sportu nie zachęciła jej do podjęcia takich wyzwań. Preferuje zupełnie inny styl ćwiczeń.

- Nie wyobrażam sobie zimy bez nart. Nie wyobrażam sobie też życia bez długich spacerów. Także to nie jest tak, że w ogóle nie uprawiam sportów. Po prostu nie biegam i nie chodzę na siłownię. Wiem, że to jest teraz modne, ale ja nigdy za tym nie przepadałam - powiedziała.

Gospodyni programu "Grażyna Torbicka zaprasza" ma jeszcze jedną tajemnicę - dieta. Jak sama mówi, nigdy nie stosowała szczególnych zaleceń dietetyków ani nie sugerowała się trendami. W życiu kierowała się tylko jedną, własną zasadą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSU POD GALERIĄ

- Nie wierzę w żadne diety. Mam swoją, która polega na tym, że jem wszystko to, co mi smakuje i na co mam ochotę, tyle że połowę porcji - wyjawiła.

Prezenterka powiedziała, co myśli o medycynie estetycznej. Ma wyrobione zdanie

Interesujące jest także zdanie gwiazdy TVP na temat operacji plastycznych. Sama nigdy nie korzystała z takich zabiegów i innym też tego nie poleca. Uważa, że nawet specjaliści nie są w stanie ukryć wieku kobiety.

-  Mam wrażenie, że wszyscy coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że poprawianie urody i próby pozostania wiecznie młodym za wszelką cenę, to droga donikąd. Czasu przecież nie zatrzymamy. To jest niemożliwe. A dodatkowo, twarz, która poddawana jest wielu zabiegom trwale zmieniającym jej rysy, przestaje być interesująca - stwierdziła.

Grażyna Torbicka oczywiście nikomu nie radzi, żeby zrezygnował z chirurgii plastycznej - według niej po prostu od razu widać, że nastąpiła ingerencja w naturalność. Zjawiskowy wygląd prezenterki to w dużej mierze zasługa dobrych genów, a z tym nie wygra żadna operacja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Do Polski nadciąga niż Yukon. TVN przekazuje niepokojące prognozy synoptyków
  4. Najgorsza wiadomość obiega media. Wielki Polak nie żyje
  5. Tragiczna wiadomość, nie żyje znany polski dziennikarz. Przegrał walkę z chorobą
  6. Nagle, na oczach widowni oświadczył się Kasi Glince! Totalnie zaskoczona gwiazda, będzie głośny ślub?

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News