Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o alkoholizmie

Grażyna Torbicka przerwała milczenie. Pierwszy raz opowiedziała o alkoholizmie

Jedna z największych gwiazd polskiej telewizji i rozpoznawalna poza granicami naszego kraju celebrytka w wywiadzie z "Vivą!" opowiedziała o najtrudniejszym w jej życiu czasie. Grażyna Torbicka po opuszczeniu Telewizji Polskiej musiała szukać oparcia w mężu. Opowiedziała także o alkoholizmie.

Grażyna Torbicka przez ponad trzy dekady była jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. "Kocham kino", które było realizacją jej filmowej pasji, przyciągało przed telewizory miliony głodnych nowinek ze świata filmu osób. Niestety 29 marca 2016 roku dziennikarka i aktorka ogłosiła swoje odejście z TVP, które było ogromnym zaskoczeniem. W niedawnym wywiadzie dla "Vivy!" opowiedziała o tamtym czasie. - Po 31 latach pracy w Programie 2 TVP poczułam, że to dobry moment, by spojrzeć na świat z innej perspektywy. […] Sztuka filmowa to moja pasja, której nie porzucam. Telewizja Polska – Program 2 to miejsce, w którym rozwijała się moja droga zawodowa. Zostawiam tam znaczną część mojego dorobku twórczego i mojego życia, dlatego nie wykluczam w przyszłości współpracy z TVP w obszarach, w których będę mogła wykorzystać swoją wiedzę i doświadczenie w propagowaniu sztuki i kultury - oświadczyła Torbicka.

Grażyna Torbicka po raz pierwszy o alkoholizmie

Świat gwiazd i to takiej klasy i poważania, jak Grażyna Torbicka, która jako pierwsza Polka została nawet ambasadorką marki L’Oréal Paris pełen jest alkoholu i narkotyków. Celebryci, a zwłaszcza aktorzy słyną z tendencji do nadużywania niebezpiecznych substancji. O pociąg do alkoholu zapytana została także Torbicka, która z racji swoich znajomości i trudnego czasu po odejściu z TVP była narażona na popadnięcie w alkoholizm. Szczęśliwie prezenterka nigdy nie stoczyła się, dlatego też dziś znajduje się na samym szczycie. - Było blisko, ale mi się udało. Żartuję - powiedziała. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ujawniono największy sekret Zenka Martyniuka! Gwiazdor przyłapany
  2. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
  3. Modelka jechała bez prawa jazdy. Gdy złapała ją policja, zaproponowała stosunek
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News