Najpiękniejszy dom w Polsce? Tu mieszka Grażyna Torbicka

Najpiękniejszy dom w Polsce? Tu mieszka Grażyna Torbicka Źródło: screen youtube.com/telewizjaKinoPolska

Grażyna Torbicka może pochwalić się naprawdę bogatym doświadczeniem zawodowym. Jednak jej prawdziwą chlubą jest przepiękny dom, którego pozazdrościć jej może niejedna gwiazda.

Grażyna Torbicka w przeciwieństwie do innych znanych osobistości nie ma za sobą burzliwego życia uczuciowego przepełnionego głośnymi rozstaniami, powrotami oraz rozwodami. Dziennikarka od lat związana jest z tym samym mężczyzną i nic nie wskazuje, aby taki stan rzeczy miał się kiedykolwiek zmienić. Co więcej, Torbicka wraz z ukochanym zrezygnowała z życia w miejskiej dżungli i ciągłym zgiełku, na rzecz kontaktu z naturą.

Grażyna Torbicka i jej przepiękny dom

Każdy z nas chciałby posiadać domek letniskowy, w którym możemy naładować baterie po czasie spędzonym w mieście, gdzie oddajemy się pogoni za karierą i pieniądzem. Taki odpoczynek z daleka od wielkiego miasta potrafi zdziałać prawdziwe cuda i przekonał się o tym każdy, kto kiedykolwiek wyjechał na urlop na wieś.

Świeże powietrze, spokój i uczucie braku codziennych obowiązków jest wręcz błogosławieństwem, na które niestety nie stać każdego. Początkowo dom Grażyny Torbickiej pełnił funkcję letniskową i wymagał gruntownego remontu, aby móc się w nim osiedlić na stałe. Dlatego dziennikarka chciała dokładnie przypilnować ekipę budowlaną, której powierzono to zadanie.

Z tego też powodu dziennikarka czekała specjalnie na moment, aż jej sprawy zawodowe w końcu się uspokoją. Nie było to łatwe, ale w końcu się udało i w ustronnym miejscu w Otwocku tuż pod lasem. Dziennikarka zamieszkała w dwupiętrowym domu, który z zewnątrz został wykończony białą farbą i brązowymi dachówkami. Bez wątpienia można powiedzieć, że był to dom jak z marzeń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety w 2014 roku, ten piękny sen mógł zamienić się w prawdziwy koszmar. To właśnie w tym roku stan zdrowia mamy dziennikarki znacząco się pogorszył. W mediach pojawiły się informacje, że Torbicka jest zmuszona sprzedać swój wymarzony dom właśnie z powodu jej choroby. Jednak nic nie wskazuje na to, aby dziennikarka powróciła do Warszawy wraz ze swoją rodziną, dlatego najprawdopodobniej wszystko w ich życiu ułożyło się, jak trzeba i małżonkowie zamieszkali wraz z seniorką, aby móc się nią opiekować.

Kliknij w link, by zobaczyć dom Grażyny Torbickiej!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To była największa TRAUMA w życiu Małgorzaty Braunek. Bała się do końca życia!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

 

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News