Grażyna Torbicka zdradziła gorzki sekret udanego związku. Dla wielu rada okaże się totalnym zaskoczeniem

Grażyna Torbicka zdradziła gorzki sekret udanego związku. Dla wielu rada okaże się totalnym zaskoczeniem Źródło: Ja Fryta/Wikipedia/creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.pl

Grażyna Torbicka podzieliła się sekretem na udany związek. Znana dziennikarka w rozmowie z "Galą" opowiedziała też, jak poznała się ze swoim mężem.

Grażyna Torbicka w jednym z ostatnich wywiadów, który przeprowadzili z nią dziennikarze "Gali" zdradziła, jak poznała się z ukochanym mężem, co wpływa na to, że ich relacja jest bez zastrzeżeń. Dziennikarka podzieliła się także sekretem na udany związek. 

Jak Grażyna Torbicka poznała się z mężem?

W rozmowie z "Galą" Grażyna Torbicka zdradziła, jak się poznała z przyszłym mężem. Okazuje się, że na początku poznała swojego przyszłego teścia.  "Najpierw trafiłam do obecnego teścia, który był lekarzem, i on mnie wysłał do swojego syna, który również był lekarzem"- zdradziła. 

Po poznaniu kolejnego lekarza, problemy z sercem zakończyły się, a w ich miejscu pojawiło się uczucie, które rozwijało się każdego dnia. Dziś para żyje wspólnie ze swoim psem Torysem i jest najszczęśliwsza. W czym tkwi sukces pary?

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ


Grażyna Torbicka zdradza sekret na udany związek

Grażyna Torbicka w rozmowie z Galą zdradziła także sekret na udany związek. W przypadku jej i męża sprawdza się zasada, by dać sobie wolność w związku. Niezmiernie ważne jest także to, by szanować swoje pasje. 

- Mamy różne światy i dla nas to jest dobre. Mnie fascynuje to, co robi mój mąż. Adam jest lekarzem i przez to, że na co dzień obcuje z poważnymi chorobami, ze śmiercią, nauczyłam się trzymać właściwy balans. Wiem, co jest najważniejsze. Z kolei mój świat fascynuje Adama. Ciekawi go to, czym się zajmuję, interesuje go film, kultura i festiwal, który organizuję w Kazimierzu Dolnym - przekazała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości obiegły media, szef partii przeżywa osobisty dramat. Nie żyje jego ojciec

2. 1400+ nie dla każdego? Trzeba się spieszyć

Grażyna Torbicka dodała, że jej i mężowi się udało, ale nie oznacza to, że czasami nie zdarzają się im kłótnie. Dziennikarka z całkowitą szczerością zdradziła, że niektóre zachowania jej męża, nie przypadają jej do gustu, ale to nic. Tak już jest w każdej relacji i Grażyna Torbicka wraz z mężem zrozumieli to doskonale. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybierasz się na grzyby? Musisz niezwykle uważać, możesz słono zapłacić, nawet do 500 zł
  2. Tak wyglądało wesele Anny i Roberta Lewandowskich. Tych zdjęć nie widział jeszcze nikt (FOTO)
  3. Pies codziennie czekał przy skrzynce na listy. W końcu zauważył listonosza, reakcja rozkłada na łopatki
  4. Grażyna Torbicka zdradziła gorzki sekret udanego związku. Dla wielu rada okaże się totalnym zaskoczeniem
  5. Magda Narożna ma zdjęcia, które podnoszą ciśnienie milionom Polaków. Nie każdy odważyłby się tak pozować
  6. Prezydent podjął decyzję, Polacy mogą dostać nawet 4200 zł. Trzeba się spieszyć, jest warunek

źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News