Wydało się, jak Grażyna Torbicka poznała męża. Niebywałe, tylko najbliżsi wiedzieli

Wydało się, jak Grażyna Torbicka poznała męża. Niebywałe, tylko najbliżsi wiedzieli Źródło: Instagram.com grazyna.torbicka

Grażyna Torbicka od lat pozostaje w związku małżeńskim z kardiologiem, Adamem Torbickim. W wywiadzie gwiazda wyznała, w jaki sposób poznała swojego ukochanego męża, niewiele osób znało tę niezwykłą historię.

Grażyna Torbicka w 1981 roku została żoną kardiologa Adama Torbickiego. Para tworzy zgodne i udane małżeństwo, a znana dziennikarka utrzymuje, że pomimo upływu lat wciąż jest zafascynowana swoim ukochanym. Niedawno gwiazda wyznała, w jaki sposób poznała partnera, tylko najbliżsi znali tę historię.

Grażyna Torbicka jest żoną Adama Torbickiego od 1981 roku

Znana dziennikarka od lat jest żoną jednego mężczyzny. Jej serce skradł kardiolog, Adam Torbicki, którego gwiazda poślubiła w 1981 roku. Grażyna Torbicka wyznała w rozmowie z Anną Zejdler dla "Gali", że miała dużo szczęścia, a pomimo upływu lat, jej mąż wciąż ją fascynuje.

- Mamy różne światy i dla nas to jest dobre. Mnie fascynuje to, co robi mój mąż. Adam jest lekarzem i przez to, że na co dzień obcuje z poważnymi chorobami, ze śmiercią, nauczyłam się trzymać właściwy balans. Wiem, co jest najważniejsze. Z kolei mój świat fascynuje Adama. Ciekawi go to, czym się zajmuję, interesuje go film, kultura i festiwal, który organizuję w Kazimierzu Dolnym. [...] Udało nam się. Po prostu nam się udało, wiesz? Oczywiście, że mąż czasami mnie denerwuje niektórymi zachowaniami, a ja jego, ale przecież to jest wpisane w każdą relację - wyznała dziennikarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna Torbicka ujawniła, w jaki sposób poznała męża

Grażyna Torbicka opowiedziała o również tym, w jaki sposób spotkała swojego ukochanego męża. Tę rodzinną historię znają tylko najbliższe gwieździe osoby. Okazuje się, że na początku słynna prezenterka telewizyjna poznała swojego przyszłego teścia.

- Najpierw trafiłam do obecnego teścia, który był lekarzem, i on mnie wysłał do swojego syna, który również był lekarzem - wyjawiła Grażyna Torbicka.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje
2. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje

"Czyli syn skutecznie leczył Twoje serce? - zapytała z ciekawością Anna Zejdler, a Grażyna Torbicka z uśmiechem odpowiedziała: "skutecznie! A właściwie to powiedziałabym raczej, że on mi to serce zainfekował".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał rodzinny dramat. Jego tata zrobił mu największą krzywdę, straszne wyznanie
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Gala

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News