Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli

Powalająca prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej w końcu wyszła na jaw. Tylko najbliżsi wiedzieli Źródło: Tricolors East News

Grażyna Torbicka przez ponad trzydzieści lat pracowała jako dziennikarka Telewizji Polskiej. Gwiazda ceni sobie stabilność i spokój, nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. W 1981 roku wyszła za mąż za kardiologa, Adama Torbickiego. Para jest małżeństwem do dziś. Wyszła na jaw powalająca prawda o ich związku. Wiedzieli tylko najbliżsi.

Wieloletni związek Grażyny Torbickiej i jej męża znacząco odbiega od relacji większości polskich gwiazd. Małżonkowie są w sobie zakochani od prawie czterdziestu lat. Ich małżeństwo sprawia wrażenie szczęśliwego oraz przepełnionego miłością i zaufaniem. Państwo Torbiccy nie widzą świata poza sobą, co można zaobserwować podczas wspólnych występów na czerwonym dywanie. Szczegółami ze swojego prywatnego życia dzielą się tylko z najbliższymi. Teraz w mediach pojawiła się niesamowita informacja.

Grażyna Torbicka jest w wieloletnim związku

Dziennikarka mówiła, że jest szczęściarą, ponieważ na jej drodze pojawił się mężczyzna, który okazał się miłością na całe życie. Adam Torbicki nie pozostaje jej dłużny - pomimo upływu czterech dekad, nadal patrzy na żonę z uwielbieniem godnym zauroczonego nastolatka. Para nie doczekała się potomstwa. Uważają, że to, że są razem mimo tego, świadczy o sile łączącego ich uczucia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mimo, że dziennikarka żartuje, że ich ślub był szaloną decyzją, pomysł ten od razu przypadł do gustu rodzicom pary. Wsparcie było dla młodych ludzi nieocenione. Gdy po roku, podczas urlopu nad włoskim jeziorem Garda, Adam zgubił obrączkę, oboje uznali, że bez symbolu miłości niezmiennie czują się jak kochankowie. Nawet ten smutny incydent został przez nich przekuty w coś pozytywnego.

Para dba swoją miłość, pielęgnując małe rytuały. Oboje uwielbiają wspólne kolacje przy świecach, dobre wino i gotowanie. Kiedy żona udaje się w podróże służbowe, Adam Torbicki zawsze czeka na lotnisku z czerwoną różą w dłoni. Oboje są bardzo romantyczni.

Kochają również muzykę. Torbicki jest świetnym pianistą, dlatego w ich domu zawsze rozbrzmiewają piękne dźwięki. Para ceni sobie wspólne odkrywanie świata. Przynajmniej dwa razy do roku ruszają na wspólny urlop. Jeden z wypadów obowiązkowo musi obejmować jazdę na nartach. Gdy są osobno, ciągle wymieniają wiadomości tekstowe. Przyznają także, że są o siebie bardzo zazdrośni. Mąż złości się nawet wtedy, kiedy piękna dziennikarka zachwyca się George'em Clooneyem. Torbiccy udowadniają, że można być szczęśliwym idąc przez życie z jednym, wyjątkowym człowiekiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka Polaków jesienią. Nie ma dobrych wiadomości

2. Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

Mało kto wie, że Grażyna Torbicka poznała Adama podczas wizyty w jego gabinecie, do którego udała się po konsultację kardiologiczną. Skierował ją do niego przyszły teść. Młody lekarz od razu podbił jej serce. Gdy stanęli na ślubnym kobiercu, dziennikarka miała zaledwie 22 lata. Jej partner jest o sześć lat starszy. Trudno w to uwierzyć, ale miłość życia można spotkać także w tak prozaicznej sytuacji jak kontrola medyczna. W tym przypadku niewątpliwie sprawdziło się nieco sparafrazowane przysłowie - "przez stetoskop do serca".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
  2. Rywal Kamila Stocha rzucił mu wyzwanie. Buńczuczna deklaracja skoczka
  3. Ministerstwo Zdrowia zdecydowało o nagłej zmianie. Dane ze środowego raportu zostały zmienione
  4. Polacy masowo dostają SMS-y o jednej treści. Już wszystko jasne, trzeba koniecznie sprawdzić swój telefon
  5. Sytuacja Waldusia z "Kiepskich" jest coraz gorsza. Trwa heroiczna walka z czasem
  6. Niewyobrażalny skandal z udziałem TVP. Nie mieści się w głowie, kogo zaatakowali

Źródło: Pomponik/Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News